Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feszülős nadrág alá tanga (17-F)?

Feszülős nadrág alá tanga (17-F)?

Figyelt kérdés
A barátnőmtől kaptam egy tangát, hogy azt hordjam a feszülős nadrágjaim alá, mivel az nem üt át a nadrágon. Kipróbáltam, kényelmes, de szeretném kikérni mások véleményét is, hogy nem gáz-e. Csak értelmes válaszokat várok.
2014. szept. 16. 01:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

mivan? ha nemtudod bennt tartani a pisit, akkor menj el orvoshoz, nemszoktam magam osszehugy0zni.


am meg ha szerinted kamu, mif**znak irtal ide?

2014. szept. 16. 13:13
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Latod kerdezo nem erdemes kikerni a velemenyuket ezeknek!

Csak akkor kapnal normalis valaszokat ha no volnal es azt kerdezned, hogy pl.oltonyt felvehetnek? Akkor kapnad a batorito valaszokat, hogy tudni kell viselni, meg a tobbi ertelmetlen duma...

De veletlenul sem lennel lehomarozva!

2014. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát az bárkinél előfordul, hogy nem tud elmenni és már már folyik, ez nem betegség, szerintem úgy járj ahogy akarsz, én is úgy járok, de biztos nem vennék tangát, akkor inkább harisnyát. És ha nem üt át a tangád, akkor mi a probléma?Senki nem látja, de ha ki van a segged azt mindenki látja.
2014. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem gáz. Miért is lenne az?


Te és a barátnőd adtok legalább arra, hogy feszüljön a fenekeden a nadrág és ne pedig lógjon, mint mostanában sok fiún. Sokan úgy néznek ki az ülepes gatyájukban, mint aki betojt.


Feszülős nadrág alá pedig tényleg a tanga a nyerő fiúknak lányoknak egyaránt, ugyanis ha vékonyabb anyagú a nadrág, akkor az a sima alsókkal nem túl esztétikus.


Amúgy eleve a tanga sem gáz, miért is lenne az, hiszen direkt fiúknak, férfiaknak is gyártanak férfi tangát. Mint ahogy a próba is igazolja, kényelmes, komfortos. Ha tetszik és jól érzed magad benne, hordjad bátran, a saját és barátnőd véleménye érdekeljen csak. :)


Magamról pár szó:

Jó pár éve tangát hordok én is fiúként, szintén barátnőm ötlete volt, hogy ki kéne próbáljam. :) Több oka volt, egyrészt a saját kíváncsiságom, az akkori nyári kánikula, a szintén feszülős farmerok esztétikus megjelenése, és az a nem elhanyagolható tény, hogy barátnőm odáig van, meg vissza, ha tanga van rajtam. :) Nagyon bejön neki a tanga is, és a feszülős csőfarmer is, meg a feszülős pólók is.

Így azóta mivel nekem is tök kényelmes, csak tangát hordok. :)

2014. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!