Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ACÉLBETÉTES BAKANCS kinéztem...

ACÉLBETÉTES BAKANCS kinéztem magamnak egy Steel 15 soros brit zászlós bakancsot van esetleg valakinek személyes tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
pl: télen belefagyok ? meddig bírja kb ? kényelmes ?? stb ... [link]

2014. szept. 20. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszafelé válaszolnék :D Bakancshoz képest szerintem nem kényelmetlen, bár azért nem egy Martens. Mindenfélét hallottam az előtt én is, hogy megvettem a sajátomat. Valahol ott lehet az igazság, hogy nem éjjel-nappal hordva egész tartós, ekkor megéri az árát. Sokat hordva és nyúzva viszont másik bakancsot kellene nézni. Amúgy élőben szebb ez a minta, mint képen. Télen? Két zokni lehet a megoldás.
2014. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy olyan nagyon kikészíteném ... bár nem tudom :D nekem csak annyi a baj hogy Pécsi vagyok és itt csak 2 bolt van ... ahol bakancsot tudok venni az egyik az amit linkeltem és itt Steel van többségben ... :( de ha tudnál nekem más márkájú bakancsot ajánlani ami kapható még és hasonló stílusu az nagyon megköszönném :) utána néznék hogy a környéken hol lehet kapni :)
2014. szept. 20. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
A Steel bakancsok normál méretezésűek, szóval nem lenne gond a rendeléssel sem. A Martens jobb minőségű, de az ára meg igencsak húzós (hacsak nem fogod ki valami akcióban), bár szerintem amennyivel többe kerül, annyival tovább is bírja. Én az Undecover-t és a Shelly's-t hallottam még dicsérni (bár nekem egyik sincs).
2014. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Shellys az 10000000000% hogy rohadt jó de olyat már nem kapok sehol pedig az kényelmes télen jó ... könnyű ... jól is néz ki nem is barmolódik olyan hamar szét ... csak már nem kapok sehol :( max ebay vagy használtan ..
2014. szept. 20. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Azzal én is szemeztem :D Talán majd legközelebb, ha megint vásárlás lesz...Neten csak lehet találni mást is, EU-ban azért sok jó webes bolt van :)
2014. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező itt kapsz Shellys-t.

[link]

2014. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ... :) de oldalt én is tudok ahol shelly's-t tudok rendelni csak annyi a baj hogy lány vagyok ... vékonyabb a lábam ... lehet hogy más a méretezés ezért mindig szeretem felpróbálni .... de azért köszi aranyos vagy :)
2014. szept. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!