Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Léteznek még nőiesen öltözködő...

Léteznek még nőiesen öltözködő lányok is, vagy mindenki vagány lett?

Figyelt kérdés
A nőies alatt azt értem, hogy gyakran hord szoknyát/ruhát, hagyományos, szép cipővel.

2014. szept. 20. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Ma már legfeljebb alkalmakon öltöznek nőiesen. Még otthon is melegítőben vannak.
2014. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Persze, én speciel nem tartozom közéjük, de a környezetemben sok ilyen lány van.
2014. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Miért első, miben legyek itthon, blézer, kiskosztüm??

Egyébként rengeteg nőies, elegáns lány van.:) elég ha kimész az utcára. Pl Budapest

2014. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy látom hogy elég sok nőiesen öltöző lány/nő van. Vagány öltözéket elég ritkán látni... persze kinek mi a vagány.
2014. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Miért egyes, magassarkúban és kis szoknyában takarítsunk vagy mi? Egy csinosabb darabnak nyilván "jót tenne" ha főzés közben rámegy a kaja, vagy takarítás közben a tisztítószer, felteszem otthon te sem a legszebb ruháidban ücsörögsz.
2014. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
én mindig nőiesen öltözök, sokszor veszek szoknyát, ruhát, de az elmúlt pár évben komoly gondokat okoz a ruházkodás, ugyanis már a legtöbb ruhaboltban szinte csak ilyen lógós, toprongyos göncöket árulnak nőkre, semmi csinos, semmi testhez simuló. egy plázában csak a kis butikokban találok magamnak nőies ruhákat, minden más nagyobb boltban a legtöbb felső vagy ruha, még az xs-es is lóg rajtam.
2014. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
A lányoknak, nőknek is van saját stílusuk. Had döntse már el mindenki, hogy mit szeretne felvenni. Mindenkinek más a karaktere, mások az adottságai, más a személyisége, stílusa. Nem lehet őket egy kalap alá venni, de egyébként a pasikat sem. A pasik között is van, aki elegánsan, van aki sportosan, van aki vagányan öltözik és még millió féle ruha van, amit az ember fel tud venni. Egy nő nem attól lesz nő, hogy szoknyában és magassarkúban van, akkor is nő, ha melegítőben és papucsban van mert nem a ruha határozza meg. Én csak akkor hordok szoknyát, ha muszáj, magassarkút pedig sosem szoktam mert nem szeretem ezeket, nem érzem bennük jól magam. Ettől függetlenül nem tartom magam fiúsnak vagy slamposnak. Farmert, felsőket ami lehet póló vagy akár egy blúz és lapos talpú cipőket, balerinát hordok és szerintem nem vagyok kevésbé lány, mint ahogy a bakancsos, bandás pólós lány sem. A nadrág és egy póló is lehet csinos, szerintem. Nyilván mindenkinek más az ízlése, más tetszik, de azért az, hogy a szoknya és a ruha tesz nőiessé egy lányt, nőt kicsit erősnek érzem. Ezer oka lehet, annak, hogy valaki nem hord szoknyákat, ruhákat. Lehet, hogy nem áll jól neki, nem érzi magát jól benne, nem szereti vagy egyszerűen csak nem tetszik neki. Otthonra pedig szerintem hülyeség kiöltözni. Az, hogy neked az tetszik mikor a nő csinosan, kiöltözik mikor dolgozni megy vagy valahova még azt mondom, hogy rendben van, bizonyos munkahelyekre ez elvárás is, de otthonra.... Minek? Eleve hülyeség mert nem látja senki, de ...tudom...magunkra kell igényesnek lenni!...:) Miért lenne jobb koktélruhában főzni vagy mosogatni vagy kiskosztümben heverészni a kanapén? De, most tényleg? Erre kíváncsi vagyok, kérlek indokold meg és ezt most nem cseszegetésként vagy beszólásként írom, hanem kíváncsi vagyok rá. Otthon koszos lehet, elszakadhat, nyilván az utcán is az lehet, de takarítás, főzés közben fokozottabb az esélye, hogy valami rácsepeg vagy foltot hagy. Szerintem fontos, hogy az embernek legyen egy ilyen "rendszere" vagy "táblázata" a fejében, hogy hol, mikor hogyan "kell" megjelenni, tehát ahogy a munkába, iskolába vagy ügyeket intézni nem melegítőben megy az ember, úgy otthon sem körömcipőben kell lenni.
2014. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Én speciel 7 napból 6 nap tuti szoknyában vagyok, szeretem a nőiesebb ruhákat...de itthon jó, hogy melegítőben és társaiban vagyok, nem is értem az 1-es válaszolót, porszívózzak blúzban??
2014. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha megveszi nekem valaki ezeket a darabokat, akkor ezer örömmel vonulok bennük akár az utcán, akár a lakásban. Addig viszont nem fogok nap mint nap új harisnyát venni, mert esetleg leszaladt egy szem.
2014. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

Na hogy osszetudnak fogni a kislanyok ha bantjak oket!

Persze ha a fiuk vennek fel kenyelmesebb ruhat a toluk elvartol akkor

azonnal lehet homarozni meg f.kazni

Igaz ?

2014. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!