Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A márka nélküli, úgymond...

A márka nélküli, úgymond kinai csizmák nagyon rosszak? Hamar tönkremegy?

Figyelt kérdés
Mondjuk másmilyet nincs is pénzem venni,de azért kiváncsi vagyok mennyire rossz...

2014. szept. 21. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor sikerül kihúznia egy szezont, de ha nagyon ócska minőség, akkor elég hamar megadja magát.

A kínai csizmák is már 6-7 ezer körül vannak, ennyiért Deichmannban is kapsz, bár az sem minőség, de ha korán megadja magát talán nagyobb szerencsével cserélhetsz.

2014. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több kínai csizmám is van, mind kibírt 2-3 évet, utána sem volt bajuk, csak már untam és lecseréltem.
2014. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. szept. 21. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kínaiban veszem, 2-3 évet simán bírnak.
2014. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nagyon gagyik. Nekem legalábbis még nem volt jó kínai cipőm. A ragasztás hamar elvált és így beázott, nekem ez volt mindig a legnagyobb bajom.

Kérdezd meg a pozitív tapasztalattal rendelkezőktől, hogy ők hol vették, hátha ki tudsz fogni egy jobb minőségű darabot.

2014. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy viszonylag hamar tönkremegy, de amíg hordod, addig is elég vacakok, beáznak, nem elég melegek, de leginkább borzasztóan csúszik a talpuk! Nekem évekig kínai csizmáim voltak, és amikor esett az számomra rémálom volt, szinte minden alkalommal elcsúsztam legalább egyszer, amikor mentem valahova, ha nem a hóban, akkor pl. a suliban a bejáratnál, ahova még behordták az emberek a latyakot. Azt hittem amúgy, hogy ez normális, de néhány éve már futja jobb minőségű cipőre, és rájöttem, hogy nem...
2014. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki lehet fogni ott is jó darabokat. A nagyon műbőr anyagúakkal az a baj, hogy fagyban berepedeznek, és nem szép látvány.

Ahogy előttem is írták, nézz be olcsóbb cipőboltokba is, hátha ott is találsz, már sajnos a kínaiakban sem adják olyan olcsón..

2014. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!