Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni az eredeti converse cippőt a kínai másolattól?

Figyelt kérdés

Még 5 éve rászántam magamat , hogy veszek egy converse cipőt és valami nagyon sz.r volt. Nem elég , hogy kényelmetlen volt , de még szét is szakadt az ELSŐ HASZNÁLAT KÖZBEN. Ekkor erre azt mondták , hogy kínai másolat volt!


Kérdésem az , hogy ezeket , hogy lehet megkülönböztetni?


2014. szept. 26. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Onnan hogy eredeti áron, márkaboltból veszed és nem vateráról. Ránézésre nem lehet megmondani, de még a minőségről sem, mert a converse sem épp egy minőségi, tartós cipőket gyártó márka.
2014. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Márkaboltból vettem 20e-ért , na mindegy :)
2014. szept. 26. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom kínai piacon
2014. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom kínai piacon vette, pár használat után szetjottek a fém karikak a lyukaknal pl. Én pedig eredetit hasznalok, már van amit 4 éve és most látszik már meg az idő rajta, a gumija elrehult és az anyag is már szakadosabb. De vettem utána több converset (4 van) eddig az összes nagyon strapabíró, és kényelmes. Nem tudom, hogy hogy jarhattam te így.
2014. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A másolatok többségének a cipő elején igen is látszik,hogy nem eredeti(Nagyobb,szélesebb,ormótlanabb).Plusz néha van,hogy a converse jelet a cipő szárán a külső oldalra rakják.


Nekem 4 converse cipőm is volt,amikor nagy divat volt.Ebből 1 db már nem hordható,de már 7éve vettem azt is.A többi teljesen jó állapotban van.

Én sem tudom,hogy miért járhattál úgy,ahogy.Mindenesetre vissza kellett volna vinned a boltba a cipőt.

2014. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vissza is vittem , nem ezzel volt a probléma csak pusztán nem értettem akkor ,hogy miért volt ilyen sz.r. Csak gondolkozok azon , hogy újra esélyt adok neki , és nem akarok mégegyszer így járni!
2014. szept. 26. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Boltban kizárt, hogy replikát áruljanak..lehet, hogy hibás darab volt. Nekem egyébként replikám van és fél éve hordom, semmi baja..egy szakadás, megtörés sincs rajta.
2014. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van 3 pár Conversem. 2db régi gyártás (mindjárt kitérek rá miért) és egy újabb. A régi gyártásnál volt a sarkán az All Star felirat alatt egy pici csillag, illetve a logónál is volt csillag, valamint a nyelvére égetett méretezés, stb kb. így nézett ki: [link] . A hamisítványokra is raknak gyakran ilyet, de az nem jó minőségű. Ezen kívül az oldalán a gumi két részből volt ragasztva. Ez sokkal jobb minőségű, kb. 6 éves Conversemnek még meg se tört, csak elengedte a vászontól, viszont csúnya lesz egy idő után, mert a ragasztás felrojtolódik, de ez csak esztétikai hiba. Az újaknak a sarkán vagy csak All Star felirat van (vagy a legújabbakon már CONVERSE majd alatta All Star), R jel nélkül, ami az oldalsó logon sincs, és a nyelvén nem ilyen a jelzés, viszont ezek már nem két részből álló gumisak, hanem egyből, ergó más minőség. Ha széles a lábfejed, akkor gyorsan kettérepedhet, ha nem akkor ezzel sem lesz évekig gondod, és itt nincs is esztétikai hiba. Én meg vagyok velüg elégedve, imádom őket, kivéve ha esik az eső.. :D Szóval: azt ajánlom nagy bevásárló kp-ba vegyed, Hervisben, PlayersRoom, Garage Store, Office Shoes, ott tuti eredeti. Sajnos nagyon sok jó kinézetű hamisítvány is van a sok gagyi mellett, ami alig különbözik.
2014. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az igazinak az aljan van egy mini csillag a Converse feliratnal a sarokban.
2014. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!