Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel? (Lent)

Mit vennétek fel? (Lent)

Figyelt kérdés

Hétfőn találkozom suli után egy barátommal akivel kétségtelen hogy vonzódunk egymáshoz. Elmegyünk egy-két helyre (bevásárlás szempontjából), sétálgatunk meg kajálunk.


Időjarás - elvileg 22 fok, visszatér a Vénasszonyok nyara. És az lenne a kérdésem hogy szerintetek MIT VEGYEK FEL? Nem kimondottan randi, mert nincs így kimondva és suli után megyünk.

A srác öltözködés szempontjából farmer és fekete, zenekaros póló de nem minden esetben, viszont metált hallgat. Én is ilyesmi zeneket hallgatok, Sabaton, Slash, Amon Amarth, ilyesmik... viszont én igazából nem öltözködöm úgy, csak néha, és pl.a srácnak nincs hosszú haja. (Nekem hosszú szőke.)


Mit vegyek fel szerintetek? Ami passzol, ami mégis szexi és EGYSZERŰ!


Megy a zöld pacsi, köszönöm a válaszokat!

(Bocsi ha kicsit összevissza írtam, de izgulok :D)



2014. szept. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ami tetszene,leggings szűk tunikával és valami sarkos cipő.
2014. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy én nem gondolnám túl, valami kényelmes ruhát választanék, hisz elvileg mászkálni fogtok, a vásárlás sem egy olyan program, ahova ki szoktak öltözni az emberek.

Én ebben az esetben tornacipőt / loafert vennék fel egy szűk farmerrel, egyszerű felsővel és egy blézerrel.

2014. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 és a srác is.

Köszönöm a választ!

2014. szept. 27. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
öltözz fel úgy, ahogy amúgy is szoktál öltözködni. add önnmagad és elsősorban magadnak felelj meg. ha te nem szeretsz metálosan öltözködni, akkor ne öltözz úgy, nem kell így imponálni a srcának, mert ha majd később komoly is lehet a dolog kettőtök között, akkor kicsit ciki lesz a második találkán a szoknya/virágos blúz/topánka kombó, ha az első találkán Sabatonos pólóban jelensz meg.
2014. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!