Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Belőlem csak divatrocker lehetne?

Belőlem csak divatrocker lehetne?

Figyelt kérdés

egyre inkább hajlok a rockeres cuccok felé (nem a zenekaros pólókra gondolok), nagyon tetszenek a csontvázas harisnyák, a katonanadrágok, a fekete bakancsok, szagatott dolgok, stb.

a rockot körülbelül három éve "fedesztem" fel, azóta hallgatok mindenféle rockot (de szeretem a pop punkot, jazz-t, reggae-t, klasszikus zenét is).

beléptem egy közösségbe, ahol van egy rocker lány (és egy fiú is, de nem annyira öltözködik rockeresen - mindketten rockot és metalt hallgatnak). szerintetek csak a rocker lányt "követném" és csak divatrocker válna így belőlem? nem feltétlenül általa válna belőlem rocker, hanem a zene iránti érzelmeim követelik a kitörést (bocs a hülye fogalmazásért)

14/L



2014. szept. 29. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy nem a zenekaros pólók, hogy zenekaros pólóm egy-két van már :D
2014. szept. 29. 19:17
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha szereted a zenét akkor nem hiszem hogy divat rocker lennél.Őszintén szólva nekem nem jön annyira be a rocker stílus én is szeretem a (fekete cuccokat)de hát kinek mi.Ha tényleg szeretnél így öltözködni akkor miért ne?Fontos hogy jól érezd magad.
2014. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ossian divatember

halgasd meg talán meg érted!

2014. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gitáros zenét szerintem nem lehet divatból szeretni, nyugotan hallgathatsz más műfajt is, jazz reggae szerintem is jó, és van pár jó popszám is.
2014. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a divatrocker aki úgy öltözik, közbe meg azt sem tudja mi az a rock zene. Pl sokan hordanak Ramones, Nirvana, AC/DC, Kiss, GNR pólót, mert ezeket könnyű beszerezni, de nem is hallgatnak ilyeneket, azt se tudják miféle zenekarok ezek. Na ez az ami gáz.
2014. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A divatrocker nekem az, aki nem ismeri a bandát a pólóján. Öltözz úgy, ahogy neked tetszik, és kész :)
2014. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. szept. 30. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Istenem... Hány ilyen kérdést, kell még megírni, ahhoz, hogy felfogjátok felesleges megbélyegeznetek magatokat?- Hallgassátok, amit tetszik, és öltözzetek, ahogy akartok!

(Ha bunkó vagyok, nagyon tudom sajnálni, de irritál már ez a bizonytalanság)

2014. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!