Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elfogadható az, hogy...

Mennyire elfogadható az, hogy pasi létemre hordok néha harisnyát is?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 21:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lenne, ha privátban szidnátok egymást. Nem kellene rontani vele a weblap színvonalát.
2014. okt. 1. 18:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Ah és én vagyok felháborodva, hülye.
2014. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
...az embereknek nap mint nap frusztrálja valami, nem tetszik maradjunk az öltözködésnél. A legtöbben mindennap valakin "fennakadnak", nem tetszik rajtuk valami, vagy semmi és elborzadnak pár mp és mennek tovább és ismét valamin elborzadnak. Szóval ez ilyen dolog, engem is néha elborzaszt emberek, emberek kinézete, de nem reagálom túl, túllépek rajta. ez a harisnya dolog is régebb óta felfújták, hogy bzis, homis dolog, szépen elriasztották tőle a fiúkat, pasikat, de ugyan így csomó mindenbe bele lehet kötni.
2014. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező! Ideje tudomásul venned, hogy a harisnyanadrág már nemcsak a nőké! Ugyanúgy hordják a férfiak a nadrág alatt, ha hideg van. Én is szoktam felvenni mikroszálast(50-100 denesig.) És pamutharisnyát is,mikor hogy van. És bölcs dolog,ha magasról teszel mások véleményére.Az a fontos, ha neked bevállik a harisnya, akkor hordjad, senkinek semmi köze hozzá,még ha kilátszik a nadrág alól. Na és?
2014. okt. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!