Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miskolcon melyik boltokban...

Miskolcon melyik boltokban lehet 32-es (XXS-es) nadrágokat, pólókat kapni?

Figyelt kérdés
A Tally Weijl-ben már sikerült találnom ilyeneket, de érdekelne, van-e máshol is ilyen kicsi méret.
2014. okt. 5. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
BSK, Zara TRF, H&M Kids, F&F Kids, én itt is jókat szoktam kapni magamra. Bár nem miskolci vagyok, ezek közül biztos megtalálható nálatok valamelyik.
2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) a H&M és F&F gyerek részlegén nem túl "gyerekesek" a cuccok?
2014. okt. 5. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, én szoktam jókat találni. Egyszerű farmereket, de szép ingeket is. Az F&F-ben vettem már nagyon szép chiffon blúzt, még trikó is járt hozzá, mert ugye a kislányoknak too sexy lenne az az áttetsző anyag önmagában. De télen pl. kötött pulcsikat is rendszeresen veszek ott, nagyon szépek szoktak lenni, farmer ingem is van onnan, itthonra való pamutpólók, stb. És teljes áron is olcsóbbak valamivel, mint a felnőtt osztályon található cuccok, pedig a 164 cm-re való cuccok ugyanakkorák, mint a női S-ek. Leárazáskor pedig néha ajándék árban vannak a ruhák. Farmert vettem már 1500-ért, a fent említett ing pedig, amihez a trikót adták 900 Ft volt.
2014. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nahát, valamelyik nap akkor elugrok felfedezni a gyerek osztályt :) csak attól félek, hogy hosszban nem lesznek jók a ruhák (kb. 170 cm vagyok)
2014. okt. 5. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A nadrágokkal így már lehet probléma, de a felsőkkel szerintem nem lesz gond. Az állványokon hátul keresd a 164 cm feliratú vállfákat. Elég sok oversize pulcsi szokott lenni, kizárt, hogy ezek hosszban ne lennének jók, de szerintem a simákkal is nyert ügyed lehet.
2014. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, jók lesznek-e. Köszönöm a segítséget :)
2014. okt. 5. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, sok szerencsét!
2014. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!