Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farsangkor ókori görögnek...

Farsangkor ókori görögnek szeretnék öltözni. Mi kell hozzá? Hogyan tudom házilag elkészíteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kell hozzá valami anyag, amiből tógát csinálsz(egyik váll felett átvetve) Általában fehér színű ruhában ábrázolják őket. A fejed köré babérkoszorú, szerintem egyszerű művirágból(ha láttad már az Ikariam játék reklámját itt neten, akkor tudod mire gondolok), cipőnek barna szandál, vagy vietnami papucs.
2010. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felveszel egy fehér pólót+fehér szoknya és magadra csavarsz egy méretre vágott lepedőt a válladnál átvetve.
2010. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én már csináltam magamak iet!!:) fehér lpedőből csináltam egy tunikát..konkrétan egy hosszú rrikót, ami térd főlé ér.. és volt ey ien vállon oldalt menős rész.. ezután drótból csináltam övet. [link]

ilyeneket csináltam és sszefűztem:) barna papucs, és roahdt jó volt:)

2010. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!