Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hideg van október vége...

Milyen hideg van október vége felé szerintetek hordhatok leggings nadrágot vagy addigra már vékony az ilyen naci?

Figyelt kérdés

Ha esetleg alá vennék fel harisnyát úgy már biztos nem fáznék igaz?

Ez a kettő tetszik fekete keresztes

és párduc mintás, a képen elég vékonyka anyagnak tűnik.:

[link]


[link]


a másik:

[link]



2014. okt. 5. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
és gondolom ezeket mind derékig érő felsőkkel hordanád.. a leggings NEM tölti be a nadrág funkcióját, hidegebb időben meg pláne nem. hordjál nadrágot és probléma megoldva. ezek amúgyis csúnyák.
2014. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem éppen! Tunikával hosszú pulcsival hordanám.És nem csúnyák..nem kell leszólni..az ízlésemet.
2014. okt. 6. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hordhatod nyugodtan ilyenkor is ha szereted, harisnyával alatta, akkor sem kényelmetlen, de elegáns és könnyű viselet, én is hordok alap feketéket, 40-50 denes harisnyával.
2014. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy még van az a thermo meleg leggings csak nem találok olyat ami színben tetszene..az meg nem túl meleg ha bent fűtenek a lakásban?
2014. okt. 6. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz meleg még sztem jó idők lesznek, nem kell fűteni.
2014. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Okés! :))


Szerintem is még nem kell a thermo..

2014. okt. 6. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!