Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek tetszik a lányoko...

Fiúk, nektek tetszik a lányokon a gumicsizma?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinek van egy pár gumicsizmája. Azt gondoltam beszerzek egy párat én is, de mikor megláttam, hogy szinte mindenki ilyet hord, lemondtam róla.

#fiú #divat #lány #cipő #öltözköüdés #csiizma
2014. okt. 6. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

szerintem undorító

29/f

lehet egy lány szép, de ha csimmában látom, tuti hozzá se szólnék, de még csak nem is nézem tovább mert annyira gáz ez a divat...

2014. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az 1. válaszolót..undorító, akármilyen színű.
2014. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Még szerencse, hogy a pasik sem egyformák! :)
2014. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de szerintem van amihez illik. Máskülönben is olyan bokán felülit gondoltam , hogy vennék, nem pedig olyan sárban mászkálósra.
2014. okt. 6. 18:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Még jó hogy én már kinőttem abból a korból, hogy a szerint öltözködjek hogy mások mit gondolnak.


Én is vettem kb 1 hónapja és nagyon imádom :) Igaz nem trágyázós style hanem fekete alacsonyabb szárú és lovagló fazon. Sokmindenhez illik és nagyon kényelmes.


Speciel nekem se jön be a lila meg a többi szines gatya a srácokon mégis hordják, meg a legtöbb srác vasággyal 50 kiló, hát na ez van nekem se jön be a mostani trend a srácoknál mégis ez az elterjedt, engem se érdekel nekik mi tetszik :)

2014. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Közömbös, jól teszed ha csupán a divat miatt nem hordod, mondjuk ha leveszitek az nem bejövős állítólag :D
2014. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Zoliman, már másik kérdésnél is leírtam neked, hogy normális zokni normális gumicsizmával és no lábszag! Persze vannak azok a gumicsizmák, amiknek alapból olyan szaga van, mint egy egész kínai üzletnek - bár rajtam még sosem volt hasonló és nem is lesz - de az ilyentől el tudok képzelni némi "illatot"... :D

Igényesség kell, és teljesen normálisan viselhető egy gumicsizma is, mint bármely más lábbeli! Esőben a legpraktikusabb, hozzá illő öltözettel pedig tökéletes!

2014. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ganézás jut eszembe rolla :D
2014. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:/ *róla!!!

Kinek mi! ;)

2014. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen mondjuk ez a praktikusság dolog nálatok nőknél divat, na de ezt megszoktuk, igazából gumicsizmához mivel jobban férfi dolog, kantáros overál vagy kantáros-kertész nadrág illene, a vasvilla kimaradhat persze.
2014. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!