Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó cipő?

Szerintetek jó cipő?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=QzNhZq574Q0

megérne 18 ezret?



2014. okt. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon jó cipő. Vedd csak meg. Vegyél még hozzá egy Nike Roshe Runt meg egy Nike Air max 2013-mat is :)
2014. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten ronda, nem ér ennyit.
2014. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy cipő sem ér ennyit szerintem.
2014. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem nem tetszik
2014. okt. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csúnya, de mire szeretnéd használni? Utcai divatcipőnek borzalmas, ha komolyabb sportoláshoz szeretnéd akkor inkább megérné. A jó fajta cipők drágábbak, de ha rendszeres sportoláshoz kell akkor ne ezen spórolj, mert egy béna kínais sporcipőt csak tönkretenné a lábad. Nézz utána neten meddig bírja és az alapjn döntsd el megéri-e neked ennyiért. (Vettem én ennél drágább cipőt, de azt 5 évig tudtam használni rendszeres futáshoz, ha úgy alakult hogy betonon kellet futni úgy is kényelmes viselet volt, nem bántam meg)
2014. okt. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csúnya. Ki nem adnék érte ennyi pénzt.
2014. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!