Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony, duci lány milyen...

Alacsony, duci lány milyen ruhát vegyen szalagavatójára?

Figyelt kérdés
Világos bőröm, vörös hajam van. Általában sötét(fekete, sötétkék) bővebb ruhákban járok, nincs meghatározott stílusom, a punk és grunge felé hajlok.

2014. okt. 12. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Világos bőr-vörös haj kombónál zöld színt szoktak ajánlani. A duci mit jelent? Képet tudnál linkelni, úgy könnyebb lenne.
2014. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyen pánt nélküli, se földig érő, se túl bő. Meleg árnyalatú zöld az tényleg jó lenne, nude cipővel.
2014. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A bővebb ruha butaság, olyan kell ami a jó helyen szűk, és a jó helyen bő.


Hova épül be leginkább a súly? Combra hízol vagy derékra? A karod vastagabb? Szükséged van vastag pántos melltartóra, vagy fel tudsz venni egy pántnélkülit is?


Ajánlom neked a fekete mellett a türkizt, a smaragdzöldet és az orgonalilát.

2014. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
én azt írtam fogyj le, de törölve lett. :(
2014. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fennt linkelt képek szvsz pont, hogy nem állnak jól a modellen. Ez az empire derék akkor mutatós, ha kis melled van, és nincs pocakod....pl. aki körte alkattal túlsúlyos.

Egy ilyesmi nőre mint ez a modell, én csípőben elvágott darabokat adnék, és nem ilyen sátroszerűt, mert ezzel csak méginkább kiemeli a mellét, és minden mást eltakar.


Ez nem ilyen egyszerű hogy "fogyj le". Gondolhatod, a szalagavató nem 3 év múlva lesz, hogy egészségesen tudjon formába jönni-és egyébkéntis, ez nem így működik.

2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem is mondtam hogy a szalagavatóra fogyjon le.
2014. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tömörnek mondanám magam, de nem teljesen alaktalannak, elfolyósnak. Combjaim, karjaim erősek. Kell a pánt a ruhához.

Köszi a kedves kommentet, de tornázok itthon rendszeresen, van izmom is, csak nem fogyózom.

2014. okt. 13. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!