Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten jó anyagokat hol lehet...

Pesten jó anyagokat hol lehet venni? (Szoknyához kéne, tobbi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sulimban lesz retró gimibál,ezért olyan szoknyát szeretnék,amit olyan magas derekú lábszárkozépig éro oyla porgos szoknya.Hol lehet jól kinézo retrós mintájú anyagokat venni ami jo egy szoknyához?Nem olyan suhogosra gondolok,olyan rendes zsoknya anyagra.

HOL LEHET ILYET VENNI?



2014. okt. 13. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy fekete-fehér party lesz.
2014. okt. 14. 06:59
 2/3 anonim válasza:
Megértem a problémádat, mert sokszor lejárom a lábam a megfelelő anyagért. Azt nem tudom, hogy milyen anyagot szeretnél, de 3 méteráru bolt is található egymástól nem messze a József körúton a Petőfi hídtól nem messze. Ha Budáról jövet a villamosról leszállsz a megállónál a körút jobb oldalán levő méteráru közepes árfekvésű, a túl oldalon van egy "360Ft/m" bolt és attól egy -két sarokkal az Üllői út felé van egy elegáns és igen különleges áruválasztékkal rendelkező bolt. Remélem ezekben megtalálod, amit keresel
2014. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom!:D
2014. okt. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!