Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Szerintetek mennyire...

Csajok! Szerintetek mennyire lenne gáz, ha sapkát vennék fel?

Figyelt kérdés
Úgy szeretem a sapikat és találtam egy pont színben is és fazonban is hozzám illőt. Azon gondolkodtam, hogy holnap felvenném pl. a munkahelyemen. Szerintetek mennyire gáz már most sapit hordani? Várjak még vele vagy ne foglalkozzak ki mit szól hozzá?

2014. okt. 17. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyeden mindenképpen gáz sapkát felvenni, kivéve akkor, ha vallási okokból kérik, hogy takard el a fejedet, vagy ha nincs fűtés és Szibériában vagy.


Utcára már fel lehet venni.

2014. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fedett helyen nem illik sapkában lenni, ha még nem tűnt volna fel.

Főleg nem munkahelyen.


Az utcára felveheted nyugodtan.

2014. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utcára felveheted (bár most még egy ideig 20 fok körül lesz elvileg, szóval lehet kicsit fura lenne és neked is meleged lenne), de munkahelyre ne, bentre még télen se
2014. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bentre szerintem is gáz, meg fura is..utcára oké.
2014. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ruhaboltban dolgozom és emlékszem tavaly tavasszal a munkatársaim is hordtak már sapit, szóval ezért gondoltam, hogy felvehetném. Ne kötött sapkára gondoljatok, hanem arra a pamut, divat sapkára.


Egyébként köszönöm.

2014. okt. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!