Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek egy fiún...

Lányok! Szerintetek egy fiún jól állna ez a cipő és a ez a nadrág?

Figyelt kérdés

cipő: [link]


nadrág: [link]


2014. okt. 21. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

kimész az utcára, ott majd egyszerre látsz vagy 10 ilyet és eldöntöd.

szerintem k gáz egy pasin egy feszülős gatya, de most ez a ,,trendi,,

2014. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem b*zis,de ez most a divat,szóval biztos jó lesz.
2014. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

Latod kerdezo, az a bunod, hogy fiu vagy es nekunk nem szabad kenyelmes ruhakat hordanunk!

De nezd meg a linkemet, ott a pitcsaknak meg oda is lehet vetemedni, hogy konkret fiu ruhat hordjanak es figyeld a kommenteket, rajtam kivul szinte senki sem botrankozott meg!!!

Pedig te olyan gatyat szeretnel amit nekunk fiuknak is gyartanak, de mit tud mondani a sok tanulatlan primitiv azt amit a tobbseg hallani akar ,csak hogy a szazalekuk megmaradjon bùzás ez a varazs szo...

2014. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az én szememben ez a tipikus b*zi.. én akkor sem venném fel ezt, ha fegyvert tartanának a fejemhez..
2014. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy fekete Converse cipővel és bőrdzsekivel jó lenne.

Feltéve ha...

...nincs feminin fiúcska fejed

...nincs ecsethajad

...valami neked előnyös, és nem tucat frizurád van

2014. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Latod kerdezo, az a bunod, hogy fiu vagy es nekunk nem szabad kenyelmes ruhakat hordanunk!"


Nekem mondjuk nem az a bajom ezzel, hogy kényelmes és hogy nincs kinyalva öltönyben (hát Istennek, mert nem is tetszik, ha valaki állandóan öltönyben jár), hanem az, hogy ez a nadrágtípus konkrétan ronda, nőkön se túl jó (nekem nincs is), de férfiakon még rosszabb.

Egy ilyen nadrág sokkal jobb, a klasszikus farmer: [link]

2014. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit túl szűk már. Ez amolyan super skinny kategória. De a skinny jól áll azoknak a fiúknak, férfiaknak akiknek izom is van a lábukon, és nem pálcikákon járnak. A cipő pedig amolyan alap darab. Mindenkinek van ilyen, lánynak, fiúnak.
2014. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene, de másnak biztosan tetszik.
2014. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, túl szűk ez a nadrág.
2014. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A cipő színe nem tetszik, de a farmer tök jó. Pont az benne a jó, hogy kicsit szűkebb fazon. Amúgy ez még messze van a super skinny-től, mert azok sokkal szűkebbek, feszülősebbek, de pont azért néznek ki nagyon jól egy jó alakú pasin. :)
2014. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!