Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Body viselése helyesen?

Body viselése helyesen?

Figyelt kérdés
Sok lányt látok az utcán úgy, hogy a body csípőnadrágra veszi és két oldalt a body felvágása látszik. Én viszont magasított derekú farmerral viselem. Most én vagyok a hülye, vagy tényleg így és ez a divat.

2014. okt. 22. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor megvettem az első bodys ingemet, rögtön a magasított derekú farmeremet vettem fel hozzá, aztán gondoltam megnézem magam hátulról! Hát, meglepődtem mert nagyon hülyén néztem ki. Így azóta mindig az alacsonyabb derekú vagy inkább normál farmerommal hordom. Csípőgatyával meg el nem tudnám képzelni, egyrészt a csípőnadrág önmagában is gáz, másrészt ha kilóg a "bugyi" része, az meg egyenesen égő.
2014. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a bugyi részre gondoltam :)
2014. okt. 22. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem is nagyon gáz, ha látszik a felvágása, közönséges és olcsó hatást kelt. én is magasított derekú farmerral hordom, de igazából, mindegy, mivel veszed fel, ha nem látszik a kivágása.
2014. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz lehet, de én még sose láttam ilyet.
2014. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tessék négyes: [link]
2014. okt. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!