Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS poliésztert miért nem...

SOS poliésztert miért nem lehet ruhafestékkel festeni?

Figyelt kérdés

Sötétszürkéből feketét szeretnék, vettem fekete festéket de a papírja szerint poliésztert nem lehet vele festeni. Miért? (pulcsiról lenne szó, gépben is simán mostuk, nem értem miért ártana neki a festék).


DM-ben vettem Iberia márkájú.



2014. okt. 28. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a poliésztert a pamutfesték nem fogja( mert amnit lehet kapni, az pamutra alkalmas), másrészt a festésnél forró vizben kellene festeni és utána a poliésztert töbé nem lehet kisímítani.
2014. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra ipari festék kell ami arra való és hozzá a megfelelő vegyszerek.Textilfestőként dolgoztam 9évig ezért tudom.
2014. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálom, hátha azt az egy árnyalatnyit befogja... De köszönöm szépen, ezentúl erre figyelni fogok az anyag összetételére. :)
2014. okt. 28. 20:48
 4/4 anonim válasza:
Hello, érdeklődnék h sikerült-e befesteni?
2014. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!