Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancs + szövetkabát?

Bakancs + szövetkabát?

Figyelt kérdés

lehet őket együtt hordani?

a bakancs ilyen [link]


szövetkabátról nincs képem, de egy normális, fenékig érő kabátról van szó


2014. nov. 21. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2014. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Nem. Ez a kettő nem illik össze!

Én inkább bőr-/farmer dzsekivel kombinálnám a bakancsot.. A szövetkabát az elegáns, a bakancs pedig rockeros. :)

2014. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ELső, köszönöm, nem tudom, szerintem összeillik, vagyis engem nem zavarna, csak gondoltam megkérdezem :)

Második, és télen fagyjak meg? Akkor nem tudok farmerkabátot hordani :) és miért rockeres szerinted?

2014. nov. 21. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy lehet őket együtt hordani. Én is bakancsot fogok hordani télen szövetkabáttal. :)
2014. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Rockeros" - na már most ebbe több dolog miatt is bele tudnék kötni, de csak azért teszem, mert nekem elég sok rocker ismerősöm hord szövetkabátot (fiúk is és lányok is)...acélbetétes bakanccsal is...(jó most lehet azzal jönni, hogy azok tojnak a divatra, de szerintem akkor is szörnyen esztétikus...na jó, kivéve azt, amelyik zöld bakanccsal hordja, az tényleg furán néz ki...xD)

Egyébként én is bakanccsal hordom a szövetkabátot! :)

Szóval szerintem jól néz ki, és hordhatod őket te is így...:D

(Egyébként nem csak rockereket láttam bakancsban meg szövetkabátban ha már itt járunk)

2014. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hercegnő_: ) ***** válasza:
100%

Persze,hogy megy.Nekem krémszinű a bakancsom is és a kabátom is,éppen össze is illenek.

Szerintem megy hozzá.:)

2014. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy jó. Plusz ilyenkor télen az embernek nincs 6 kabátja,hogy minden cipőjéhez tökéletesen passzoljon.
2014. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Rózsaszín szövetkabátom van, és fekete bakancsom... :) Nagyonis összeillik :)


17L

2014. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

2# vagyok.

Nem, nem azt mondtam, hogy télen fagyj meg és szerintem ez a kettő nem megy össze, felvehetsz másik kabátot is, de ne szövetkabátot..

Rocker vagyok, talán azért tartom rockeresnek a bakancsot.. :D De manapság minden hülye Justin Bieber rajongó/lenyalt-felnyalt hajú páwa bakancsokat, meg más rockeres dolgokat hord.. Sajnos eddig süllyedt a világ... :c

De ez az én véleményem, attól hogy én úgy nem venném fel, te nyugodtan felveheted.. :)

2014. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bakancs egy sokkal finomabb darab, nem hasonlít azokhoz, amit rockereken látni. Szerintem hord nyugodtan.
2014. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!