Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki az, ha...

Szerintetek jól néz ki az, ha hétköznapokon ilyen nadrágokat hord egy lány, vagy inkább váltson normál farmerra? 22/l

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 25. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hordjon olyat amilyet szeretne.
2014. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebből semmi nem látszik, akár egy normál farmer is lehet. Tanul, dolgozik? Nem mindegy. Amennyi látszik belőle az alapján fel lehet venni hétköznap, ha műszálas én nem hordanám rendszeresen.
2014. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem túl fiatalos, de, ha neked tetszik, hordd.
2014. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit csinál a lány?

Vannak olyan munkahelyek, ahol nem lehet farmerben lenni.

2014. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es!

Csak egy rutin kerdes!

Akkor harisnyat sem hordasz?

Mar csak a muszal miatt..

2014. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, rendszeresen nem hordok harisnyát sem. De abból is létezik pamut.
2014. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt viszont nem minden ruhahoz, ill. Alkalomhoz veheted fel!
2014. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de eleve nagyon ritkán hordok szoknyát.


Amúgy lehet hogy kicsit szigorú voltam a műszálas nadrágokkal, mert nyilván van ilyen is - olyan is, de erről ami a képen van az a típus ugrott be ami télen olyan hideg mintha semmi sem lenne az emberen, nyáron viszont meleg és viszketős (ugyanez amúgy a harisnyára is igaz :) ). Azt is fel lehet venni 1-1 alkalomra, de én magamon nem bírnám elviselni hosszútávon.

2014. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig ismered a magyarazatot nem?

Ha beleizzadsz egy nejlonba az hamar elparolog, mert nem nedvszivo hatasu, es hamarabb is szarad, ellenben a pamut megtartja a folyadekot, jelen esetben az izzadsagot ami idovel kihul a felhalmozott mennyisege miatt es te meg abban a hideg folyadekba vagy ezutan egesz nap !

Mit gondolsz a sportruhazatok miert vannak mind nejlonbol ..,

2014. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétköznapi tevékenységekben szerencsére nem szoktam leizzadni. Amúgy attól még hogy ilyen szempontból praktikus ugyanúgy lehet kellemetlen tapintású vagy nem elég meleg. Bugyiból is általában a pamutot ajánlják, a nadrág meg ugyanúgy az ember lába között van :).
2014. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!