Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaboltokban éri meg...

Melyik ruhaboltokban éri meg ilyenkor vásárolni? (férfi)

Figyelt kérdés

Megyek szegedre árkádba, ott általába Pull & Bear vagy Terranova-ba szoktam nézelődni, de van ott több ruhabolt is, pl. H&M, C&A, Bershka, ZARA (nagyon drágának tartom, bár lehet benézek hátha van akció).

Az lenne a kérdésem hogy ilyenkor szerintetek melyik férfi cuccokra (174 centi, vékony testalkat) van akció, vagy már mindenhol a téli cuccok vannak és ritka már az akciós ruha? Főleg farmer nadrágot néznék, de persze lehet találok mást is :D



2014. nov. 26. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Épp néhány napja jártam az Árkádban, akkor még hatalmas leárazások vannak. Főleg a New Yorker és a H&M kirakatában láttam.
2014. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A teszkóban az f@f-ben jobb és többféle fazonú férfi farmerek vannak,és még az áruk is normálisabb.

h@m és zarában pulóvereket,kabátokat,ingeket kiegészítőket érdemes venni.

2014. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!