Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen férfi nadrágot melyik...

Ilyen férfi nadrágot melyik boltba lehet venni?

Figyelt kérdés
vagy ha lehet netről rendelni, akkor honnan? mert eddig sehol nem találtam ilyet

2014. nov. 28. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. nov. 28. 17:28
 2/6 anonim ***** válasza:
gugliba-farmer paradicsom-B. Roy 242 Stretch
2014. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kínaikban szoktam látni hasonló színben ilyen jó kis feszülős skinny csőgatyákat. :) Amúgy én is ilyen feszülősöket hordok, csak kékes farmerszínekben, és mind kínaikból vannak. Nekem bevált, mind jó sztreccses anyagú, ezért kényelmes, pedig feszül rajtam mindenhol. :)


Netről nem javaslom a rendelést, mert nem tudod előtte felpróbálni, ami elég fontos egy ilyen feszülős fazonú csőgatyánál. Sajnos elég soknak nem elég feszes, sőt inkább trottyos a fenék része, és úgy meg elég gáz hordani.

2014. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben mi a különleges? Én csak egy sima szűk szárú gatyát látok. Rengeteg helyen lehet ilyet kapni. Nekem is van egy ilyesmim. Én még egy mezei C&A-ban vettem egy-két éve. Én mondjuk annyira nem szeretem. Lehet azért, mert kezdek kiöregedni belőle. Főleg tiniken látok ilyet.
2014. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gondolom az a különleges és ritka benne,hogy zöld.

nézd csak a kulcsszavakat.

2014. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Ez valóban elkerülte a figyelmemet, mert a kérdésben nem volt benne és az előttem válaszolóknak se esett le, hogy a színe a lényeg.

Akkor módosítom úgy a válaszomat, hogy nem tudom, ilyen zöldet nem rémlik hogy láttam volna azokon a helyeken, ahol megfordultam mostanában.

2014. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!