Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincs stílusa a legtöbb...

Miért nincs stílusa a legtöbb leszbikusnak?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig találkoztam a legtöbbnek nem volt stílusa. Össze-vissza öltözködtek, semmi nem passzolt semmihez és egyáltalán nem adnak magukra.

2014. dec. 8. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez összefüggne a nemi identitásukkal.
2014. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

szerintem se :D exeim adtak magukra, en is es a mostani parom is :)!

17/L/L

2014. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
A legtöbb leszbikus pont ugyanolyan mint a legtöbb átlagos nő... stílustalan, tucat.
2014. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Eddig nem volt szerencséd, mert egyébként vannak stílusos leszbikusok. De egyébként egy párkapcsolatnál szerintem nem ez a legfontosabb dolog.
2014. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ahogy elnézem a lányokat, elég ritkán látok olyat, aki nem tucat, és tényleg ízléses...mindig ugyanaz kb: az a ronda zöld kabát, merev fekete táska, 1kg smink, szürke sutyi sapka, fekete bakkancs, jó nem mindenki ilyen, de sokat látok :D vannak lányok, akik hasonlóan színesen és nőiesen öltözködnek mint én, de elég ritka, legalábbis én sajnálom hogy az én korosztályomban nem találok hasonlót :-(

azt nemtudom konkrétan nálunk leszbiknél ez hogy va

2014. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsi nem engedett többet írni.

még azt akartam írni hogy nemtudom hogy a leszbiknél ez hogy van, de szerintem ez személyfüggő ki milyen.


19l

2014. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
83%

Ahogy már fentebb is írták, leszbikusban is van ilyen is, olyan is, ahogy a heteró nőknél is, mert ott sem csinos mindenki, sokan vannak, akik igénytelenek magukra. A jó ízlés és a stílusosság nem mindenkinek adottsága, bár fejleszthető képesség , csak sokan nem veszik rá a fáradságot , hogy ilyen téren (is) fejlődjenek, pedig ez is fontos (lenne)...


27 éves /nő / L

2014. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
44%
Én lázadásból nem követem a divatot, vagyis elegem lett abból, hogy mindenkit, mindenhol csak a külseje alapján könyvelnek el. Én általában egy sima pólót, gatyát veszek fel. A célnap tökéletes, smink semmi. Akinek tetszem így, annak tényleg teszem, ha nem hát nem. Sokáig sminkeltem, csajosan öltözködtem meg minden, de most szünet van :D.
2014. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kedves Utolsó, a stílusosság NEM a divat követésével egyenlő! Úgy is lehetsz stílusos és csinos, ha nem követed a divatot. Aki divatmajom nem is lehet stílusos, azért mert divatmajom. :)
2014. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kedves Utolsó, a stílusosság NEM a divat követésével egyenlő! Úgy is lehetsz stílusos és csinos, ha nem követed a divatot. Aki divatmajom nem is lehet stílusos, azért mert divatmajom. :) Aki túlzottan követi a divatot, pont azért nem lesz stílusos, mert divatfüggő, és ezért elveszik az egyénisége. A stílus az egyéniség kifejezését jelenti, nem a divat vak követését.
2014. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!