Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövérek is írjanak! Milyen...

Kövérek is írjanak! Milyen szoknyát ajánlanátok, ha nagyon vastag a vádlim, és alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

bokám 9.5cm átmérőjű

vádlim 15cm


163cm-hez,63kg vagyok. A bmi index szerint egy 10kg felesleg van rajtam

Márpróbáltam térd főlé érőkicsit hullámos szoknyát, de abban is látszik h milyen vastag a vádlim. lehet,h cicanadrágban kicsit másképp állna rajtam? kövérek mit szóltok? Rajtato hogy áll a szoknya?



2014. dec. 11. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs de te egy veszettül nagy idióta vagy..... húzz magadra zsákoz..... ha szerinted te ezekkel a paraméterekkel dagadt vagy.
2014. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nagyon vastag a vádlim. Kövér nem vagyok inkább átlagos. de alacsony vagyok,legalábbis a lábaim rövidek. Mindenki azt mondja h teljesen normális a sulyom,de én érzem,h nem jó így fogynom kéne de csak a tábla csokikat tömöm magamba..

a baj az,h olvastam,h az én testalkatomra térd feletti a vonalú szoknya állna jól. ma kivételesen találtam is olyat,de nagyon rosszul állt. pedig annál jobbat nem hiszem h találnék magamra,fekete színű,kicsit olyan kötött anyagú.


azt mondják még a férfiak is h olyan lábam van mint egy focistának.. :(


Régen tornáztam csak vádlira,lábujjhegyenállás,egyenes,kifele álló,meg befelé forduló lábbal is.. még fogmosás közben is. lehet akkor vastagodott meg?.. lehet az volt a baj..

2014. dec. 11. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján lehetne megmondani,hogy neked mi állna jól.
2014. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fekete vastagabb harisnyát vennék, az optikailag vékonyítja a vádlid. Vagy próbáld ki a térd fölé érő fekete zoknit combközépig érő szoknyával. Vegyél magasabb sarkú cipőt és térd fölött végződő szoknyát. Próbálj ki több fazont ebben a hosszban. Nem az kell, hogy "vékonynak" tűnjön a vádlid, hanem hogy arányos legyen a formád.
2014. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szoknya teljesen mindegy, egy szimpla rövidnadrágban is látszik, ha valakinek vastag a vádlija. Sötét harisnya és magassarkú javíthat az összhatáson. De ha alacsony is vagy, akkor a fodros, hullámos, bő szabású szoknyák mindenképp előnytelenek, inkább egyenes, feszülősebb fajtákat válassz.
2014. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

uhh,jól elmértem 39cm a legvastagabb részen a vádlim..

izmos is mert sokat emeltem lábbujhegyen,csináltam azokat a gyakorlatokat vádlira,de más mozgást nem igazán végeztem.

Most lehet ujra elkezdem,mert azt olvasom ettől vékonyodik..


Ma vettemegy csini kis fekete szoknyát olyan feszülős,télen jó,mert leggings valamnnyire összehuzza a lábam,nem tűnik vastagnak,utána meg igyekszek fogyni..

2014. dec. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!