Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hordhat egy lány...

Szerintetek hordhat egy lány kapucnis melegítőpulcsit?

Figyelt kérdés
Valami szűk nacival farmerral mellé, és egy teljesen átlagos converssel.
2014. dec. 12. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok arról, hogy tiltaná a törvény.
2014. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csakis miniszoknyával ás Vietnami papucsba
2014. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szigorúan tilos.

A rendőr meg fog büntetni érte.

2014. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer felvettem, fél óra múlva már jöttek értem a zsaruk. Lehet, hogy előtt ki kellett volna fizetnem :/
2014. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aj ne csináljátok már... Nyilván az a kérdésem, hogy ha valaki ilyenekben szeret járni, az az emberek szerint gusztustalan-e. Mondjuk a végletes ízlésűeket leszámítva, akiknek csak ilyen, vagy csak olyan típusú lányok tetszenek. Szóval az átlag szerint ez "elítélendő"-e.
2014. dec. 12. 16:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, vannak lányok akiknek jól áll de én inkább maradnék a nőiesebb darabok mellett. De egyébként ha neked tetszik akkor hordd, mert az a fontos, hogy neked tetszen!:)
2014. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tetszenek ezek a pulcsik:) úgy szeretem kombinálni ezeket, h ha a pulcsim a lazább vagy bővebb, akkor alul legyen valami szűk csinibb farmer, ha meg fordítva akkor fordítva, így megvan az egyensúly és tökjól érzem magam:) de néha azért elgondolkozok hogy addig oké hogy nekem tetszik, de mi van, ha senki másnak nem? Nem akarok én mindenkinek tetszeni, csak nah azért van átmenet a senkinek meg a mindenkinek között:) és szerinted / szerintetek lehet egy ilyen összeállítás is vmilyen formában dögös? nyilván nem vadmacskás-dögös, de olyan lazábban dögös?:)
2014. dec. 12. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Kicsit cigós.
2014. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
dögösnek nem mondanám de vagány még lehet, csak tudni kell viselni. nálunk is van egy kiscsaj, akkora mint egy tacskó ülve, mindig fiúpulcsi van rajta de egyszerűen annyira lazára veszi hogy imádni kell
2014. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
inkabb langyis,mintsem noies!
2014. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!