Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterkor...

Mit vegyek fel szilveszterkor egy házibuliba? Csajok, ti mibe lesztek? (:

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még egy kicsit korai, de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni, pláne, hogyha még kell hozzá vennem valamit :) jöhet link, leírás, MINDEN! :D előre is köszönök minden ötletet :)

2014. dec. 17. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Báli ruhába biztos nem mennék, egy nadrág/szoknya, hozzá valami elegáns/bulizós felső. Attól függ a többiek hogy vannak felöltözve, vagy milyen jellegű az a háziubuli.
2014. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fele társaságot ismerem, kiszemelt nem lesz ott... vagy ki tudja :) egyébként nem szoktam sokat inni, de MINDIG leöntöm magam :D táncolni se szoktam sokat :)
2014. dec. 17. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

vmi csillogósat, flittereset :)

ilyenkor a szokásos bulis szettnél is extrémebb ruhákat vehetsz fel... bőr cuccok, vagy csillivilli, esetleg vmi különleges cipő... de azért figyelj h ízléses legyen.

karácsony után vannak a leárazások, sztem addig már ne vegyél semmit. utána egy csomó bulis cuccot lehet kapni, amiket ilyenkor igyekeznek elpasszolni...

2014. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Ruhát. amibe qvának nézel ki.
2014. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem avlami szép koktélruhát :)
2014. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak en fogok kilogni a sorbol. :D

Van egy fekete borhatasu nadragom (nem latex cicanaci), azt fogom felhuzni valami fekete vagy esetleg pasztelszinu felsovel, plusz motoros csizmaval.

Az elmult 3 evben en is mindig kioltoztem, de amilyen tehetseges vagyok, vagy felfaztam, vagy sikerult kiszaggatni a harisnyaimat, meg amugy is ugy vagyok vele, hogy idegesit mar, hogy ilyenkor mindenki ki akar oltozni, meg mindenfelekeppen jol kell sikerulnie a bulinak, en ebbol a reszebol nem kerek mar. Plusz az en "bulim" egy laza, csajos este lesz, szoval felesleges is lenne egy ilyenhez tulsagosan kioltozni.

2014. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ma vettem egy fekete hosszú szárú csizmát, és szeretném azt felvenni:) (ha már hó nem lesz...) +farmer, de milyen felsővel szerintetek ?:):D


Egyébként jöhetnek még válaszok

2014. dec. 19. 14:10
 8/12 anonim válasza:
32%
Szűk textilbe menjel ;)
2014. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel házibuli, gondolom a cipőd le kell majd venned... szóval én nadrágot vennék, amihez nem gáz a zokni és valami különlegesebb felsőt.
2014. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Garázsba leszünk, szóval nem kell levenni a cipőt :)
2014. dec. 22. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!