Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbb lány miért bukik...

A legtöbb lány miért bukik ezekre a márkákra?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem különböző eladós oldalakon, csoportokban, hogy egy csomóan megőrülnek a Tallys, H&M-es meg Zarás cuccokért. Aztán miért? A tally p..., a H&M 5x szembejön veled, a Zaranak meg alaktalan ruhái vannak. Na jó, nem mindig, de ha mondjuk New Yorker vagy Orsay vagy Promod cuccokat hirdetnek, és szinte ugyanazt kapni mindenhol... senkinek sem kell. Talán a Zara mániát addig értem, hogy qrva drága, de a többit nem

2014. dec. 22. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán az lehet az oka,hogy ott a ruhák tipikusan a fiatal korosztályt célozzák meg.A fiatalok meg azért szeretik az ilyen ruhákat mert legtöbbször mai divatúak meg "menők"
2014. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
azt veszem meg, ami tetszik, és jól áll. nem érdekel, milyen márka áll rajta. mondjuk ezeken a helyeken az ár miatt alapból elég ritkán vásárolok. az meg, hogy szembejön veled az utcán valami ugyanolyan ruha... az sem érdekel. miért érdekelne? valakinek ugyanaz tetszett, mint nekem, na és? ha egyedi ruhákat akarnak az emberek, akkor varrassanak maguknak. de mégis kinek van annyi pénze?
2014. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha engem kérdezel, azért, mert ezek inkább megfizethető ruhák (A Zara már annyira nem...), és nagyjából tudod, hogy milyen minőséget várhatsz ezért cserébe.
2014. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Tömegpináknak tömegdivat.A boltok meg jól megélnek a sok hülyéből.Ennyi.Ne keress logikát...
2014. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
97%

Mindenki nyavalyog hogy itt csak tömegárukat lehet kapni..Valaki legyen már olyan kedves és mondjon olyan üzletet, ahol egyedi ruhát kap.

Nem értem, hogy miért olyan nagy baj ha valakin ugyanolyan ruhát látsz mint a sajátod. Egy boltban nem csak egy ember vásárol és a cuccokból se csak egyetlenegy darab van.

2014. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha a ruhám máson is látom..max akkor ha rajta sokkal de sokkal jobban áll :)))

Mivel a legtöbb bolt konfekcióbolt és több országot lefednek, így evidens, hogy nem olyat veszek ami csak nekem lesz.

2014. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Vannak egyedi ruhákat árusító üzletek is,csak nem a ti költségvetésetekhez igazodik.
2014. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Szeretem a H&M és a Zara stílusát de legtöbbször inkább turiban vásárolok, ott olcsóbb és ugyanaz a minőség kb.
2014. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mert bármelyik plázamárka egyedi nem..? :D persze :D lehet onnan választani, csaktudni kell kombinálni :D
2014. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Lol.Nem mindenkinél merül ki a vásárlás a plázákban.
2014. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!