Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek swag girl?

Hogyan legyek swag girl?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a stílus és én is swag girl akarok lenni. Tudom sokak szerint hülyeség de én nagyon odavagyok érte! Hogyan öltözködjek? Muszáj tetőtől talpig márkás cucc fedjen? Vagy elég ha csak a cipő márkás? Milyen hajat viseljek? Komolyabb helyekre megy ez a stílus? Mit fognak szolni ismerőseim ha hirtelen megvaltozok?

2014. dec. 30. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly helyre nem való. Hordj sok feliratos cuccot , silltes sapit. Nagy nyakláncokat..szerintem meglepődnének a hirtelen stílus váltástól. Annyira szerinzem nem menő, mert stílustalan. Szerintem többen értékelik az egyediséget.. de te tudod:)
2014. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi??

Inkább sehogy! :D

2014. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első valaszolonak koszonom. Masodik, szanalmas vagy.

Harmadik valaszolo! Magyarazd meg hogy miert ne?!!! Jo okot kerek!

2014. dec. 30. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy elásod magadat jó mélyre
2014. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbb definiáld,hogy mi az a Titkon buz!k vagyunk lány stílus és akkor talán elmondom miért ne!De szerintem már tudod a választ!
2014. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen muszáj a márkás cucc, ugyanis kínaiból nehezen leszel "swag girl" xdd.
2014. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a márkás neked.Ezek a swag-ek ilyen New Yorkerből,Bershka-ból,lányok még Tally Weiljből öltözködnek.Ezeken a helyeken vásárolj be,lehetőleg feliratos cuccokat,feltűnőeket.A hajad tökmindegy,hogy milyen,az a lényeg hogy hosszú legyen.Vagy ha végképp nincs ötleted,nézz szét az utcán,10-ből 6 lány ilyen "ízlésesen és egyedien" néz ki..
2014. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem tud hasznos választ adni itt? Na majd én.

1. Hordj fullcapot vagy egyéb sapkát amin valami semmitmondó írás van. MÉG A HÁZBAN IS. (hátha beesik a hó)

2. vegyél feliratos pólókat, meg feltétlen szerezz be egy supermanos ja és egy jack danielses pólót. Enélkül nem lehetsz swag!!

3.Mintás cicanadrág, vagy fekete. Ez is tök alap dolog mamár!

4. Vegyél egy tornacipőt. Mer mér ne?

5. Használj szempillaspirált, egészen annyit,hogy éppen ki tudd nyitni a szemedet a sűrű fekete pillák alól.

6. Az obey yolo


7. Írj fbre közhelyeket. Pl:

- Híres emberek idézetei. Ezeket megtalálhatod az "idézeteeek :$" a "szeretném ha szeretnél" és a "jelcsizz" fb oldalakon.


8. Vegyél egy doboz malborot mert az ugye yolo.

9. Mindenképp tetováltass magadra egy forever young idézetet (lehetőleg az ujjadra vagy csuklódra), vagy egy végtelen jelet, vagy egy szivecskét. Ja vagy egy hangjegyet.

2014. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na végre egy kerek válasz. Köszönöm szépen utolsó válaszoló, nagyon hálás vagyok. Tetovaltatni ugyan nem fogok, mert mg csak 15 vagyok. :)
2014. dec. 30. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:
9-Es én is ott vásarolok, akkor most én is swag vagyok? :O
2014. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!