Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Min változtassak magamon,...

Min változtassak magamon, hogy bejöjjek a helyes fiúknak?

Figyelt kérdés

Ismerkedéssel nincs gond ,de pont a helyes pasiknak nem tetszem ,mintha nem is léteznék ,átnéznek rajtam.ezen szeretnék változtatni.


[link]



2015. jan. 17. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pedig szerintem szép vagy. max az öltözködéseden tudsz
2015. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd meg nekik a puncidat..
2015. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Várjál még 3 évet és több sport se ártana.
2015. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Hány éves vagy?

Sztem nem öltözködsz túl nőiesen, divatosan. És ezért kicsit átlagosnak tűnsz, ezért nem vesznek észre az átlagon felüli pasik. Ez a melegítőfelső ezzel a polóval nem túl előnyös, persze lehet csak ez a kép ilyen, ha igen akkor bocs.

Ha viszont máskor is így öltözködsz akkor sztem válts vmi nőiesebbre, csinosabbra. Ruhák, nőies szűkebb felsők, szoknya, harisnya, magassarkú. A melegítőfelsőt meg a sportosabb cuccokat sztem hanyagold, vagy vegyél belőlük divatosabb fajtákat.

A hajadat nem ártana rendbetenni, egy új frizura v csak legyen ápoltabb. Egy kis smink talán nem ártana bár erről a képről nem tudom megállapítani. De egy kis szolid smink még egy szép csajon is sokat dob.

Egyébként nincs baj veled, helyes arcod, az alakod is rendben, csak nem hangsúlyozod eléggé a nőies tulajdonságaidat.

2015. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép vagy. Szóval lehet a stílusoddal vagy a belsőddel van a gonduk. Bár fiatalnak látszol szóval még nem kell aggódnod ;)
2015. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.15 vagyok.megfogadom a tanácsokat.:)
2015. jan. 17. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
a fél arcod kitakarja az itelefon, de am helyesnek tűnsz :)
2015. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maradj meg inkább a szinteden! Azok közül válogass!
2015. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek tűnsz csak a kép alapján úgy tűnik mintha valami kínaiból öltözködnél a gyerek részlegről. A pasik nem a kislányokért vannak oda, hanem a nőkért, nőies csajokért.

Habár belsőleg sem lehetsz a topon ha neked az a lényeg hogy egy pasi helyes legyen. Kb ez külső a leglényegtelenebb dolog egy kapcsolatban.

2015. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gimibe/középsuliba a legszebb lányoknak sosincs udvarlójuk, egyszerűen azért, mert még a nagyon ,,helyes" fiúk sem mernek odamenni hozzájuk ismerkedni. Félnek, hogy lepattintják őket :) Szerintem semmi baj nincs az öltözködéseddel, nekem kifejezetten tetszik, hogy van egyfajta saját stílusod. Ne aggódj, bőven van még időd, jönni fog még az a lovag fehér lovon :)


Egyébként ha kapcsolatot akarsz te is kezdheted az ismerkedést, végtére is már a XXI. században járunk :)

2015. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!