Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most idén, összel és télen...

Most idén, összel és télen milyen ruhák lesznek a divatosak! És milyen szinek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hátén voltam a mayoba valameik nap és ott aztmondták hogy visszajön a divatba a trapézszárú gatya majd szépne fokozatosan de idén télen még a csőszárú is divat lesz.Aztis hallotam hogy a szörme is divat lesz most és remélem a vidám szinek se nagyon mennek ki.
2008. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg divatba jönnek a bőszárú nadrágok, a kötött ruhák, a szövetkabát(színesek), a oroszos stílus(szabásvonalban és mintázatban), a lakk cuccok, a skót kocka, a masnik(akár mintaként is). A 70-es, 80-as évek divatja is visszaköszön a ruhákon.

A bokacsizma továbbra is menő.


Divatszín lesz a lila, az arany (akár így együtt is) a hófehér! és a zöld. A szürke szín idén ősszel is divatos!

2008. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden évszakban jön katalogus a pont akkori divatrol(igaz külföld,svàjc,de itt ahogy észrevettem mindig hamarabb itt van a divat:)

a fö szin:lila,szürke,illetve bordo,meg sàrga.

nagy divat lesz a pufi kabàt(de hosszuba)

a bördzseki,meg a hosszu kabàt minden vàltozata

a kötött pulcsik,meg a denevér ujju felsök.

a hosszu szàru csizmàk,meg gombölyü orru zàrt cipök.

2008. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves 2. hozzászóló! Csak nem a Glamour mellékletét olvastad?:D Én abban láttam ilyeneket. A két gombsoros kabát is divat lesz azt hiszem. Vagyis nagyon remélem:)
2008. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De:) És amit ott olvasunk az mindig tuti siker lesz :)
2008. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez a lila dolog tuti 100%? Már tavaly is az volt... Mondjuk nekem tetszene... Kékeslila?
2008. szept. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
asszem 3. hozzászóló volt hogy ide hamarabb jön be a divat?:O én eddig azt vettem észre, hogy mindig később vn olyan hogy 2-3 évvel is pff
2008. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akarok trapéz gatyáááááááááát
2008. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne vegyél fel. Ha jól áll a cső, senki nem szúr érte nyakon.
2008. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!