Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkút viselő lányok! (...

Magassarkút viselő lányok! ( akik autót is vezetnek ) Mekkora sarokmagasság, kb. hány centiméter az amiben tudsz autót vezetni? Hány centi az amiben még megpróbálnád? Hány centi amiben már tuti nem menne, amiben meg sem próbálnád?

Figyelt kérdés
A saját magassarkúid közül van olyan amiben nem tudsz vezetni valamiért ? Pl. : 15 centis tűsarkú cipő 6 centis platformmal .....
2015. jan. 20. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


bocsánat, bár nő vagyok, vezetek, de nincs magassarkúm, viszont anyám anno tartott egy váltócipőt a kocsiban, egy sima kis bebújós tornacipőt és mindig abban vezetett, nem is kísérletezett a magassarkúval.

az a baj, hogy lehet, hogy elvezeted, de pl satuféket nyomni nem tudsz úgy benne, ezért veszélyes.


de majd biztos megírják, hogy lehet tűsarkú platformban is, de ezt az opciót is szem előtt tarthatnád, tehát vezető váltócipő. ha nem bonyolult fűzős magassarkúról van szó, akkor pont 10 másodperc átvenni.

2015. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én simán tudok vezetni magassarkúban, mondjuk egyik sem tűsarok. Kb. 5-6 cm magas sarkaim vannak.

A 10cm-es 1,5cm platformos cipőhöz már vittem váltócipőt a vezetéshez

2015. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ekkora sarok az amiben még biztonságban elvezetgetek. Magasabbhoz már kell váltócipő. Fő a biztonság.

2015. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 , #3 válaszoló , próbáltátok onnan tudjátok vagy gondoljátok hogy nem menne azért vittetek válócipőt ???
2015. jan. 20. 17:32
 5/5 anonim válasza:
Én majdnem minden nap magassarkúban járok akkor is így volt amíg nem volt autóm, így érzem jól magam de szigorúan váltócipővel. Mondjuk nekem nincs 15 centinél alacsonyabb cipőm és mindegyik legalább 4 centi platform talppal rendelkezik így egyáltalán nem érzem benne a pedálokat. Próbálgattam párszor, hogy ugyan csak pár saroknyira megyek de egyszerűen nem tudtam rendesen a vezetésre figyelni mert a pedálokkal voltam elfoglalva amit laposban ugye észre se veszek. Biztos meglehetne amúgy szokni de nekem nem nagy gond átbújni a sofőrcipőmbe, meg a vezetés amúgy is szétbarmolja a cipők sarkát így ezért se akarom nagyon erőltetni.
2015. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!