Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabát a divat most (2015)?

Milyen kabát a divat most (2015)?

Figyelt kérdés
Milyen kabátot vegyek még most, így a leértékelések során? Mi a divat most: steppelt, pufi, parka, szövet? Az a lényeg, h meleg legyen, mert most jön még a hideg... A pufi Mayo kabátokat nézegettem, de olyan sok mindenkinek van... Valami különlegeset szeretnék, ami nem jön minden 2. ember által szembe velem az utcán. 25e Ft körülig...

2015. jan. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt mondanám:


[link]

2015. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

De női kabátra gondoltam. :)

2015. jan. 24. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha divatos kabátot veszel az nem lesz különleges, pont ez a divat lényege, hogy minden második ember olyat hord.


Én a síkabátokra szavazok, meleg, kényelmes és nem foglal sok helyet, vannak nőiesebb darabok is, vagy ha valami sportosat keresel olyan is akad, nézz szét a Dechatlon-ba.

2015. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sportosat keresek, mindenképpen nőieset szeretnék... ami karcsúsított. Divatosban is lehet olyat találni, ami nincs minden 2. emberen...
2015. jan. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!