Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem illő már 35...

Szerintetek sem illő már 35 felett kivágott ruhákat fölvenni (munkahelyen kívül)?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondoltam ,mint például spagetti pántos ruha.Vagy nem spagetti pántos,de kivágott fölső.Nekem sok ilyen fiatalos ruhám van ,ami rám is jön,és nem szeretném lecserélni a ruhatáramat.Egyébként szoktam szerepelni gyerekek előtt.Ott kikötötték,hogy nem lehet kivágott,meg átlátszó(ruhapénzt nem adnak természetesen).
2015. jan. 25. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
2 gyerekem van
2015. jan. 25. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg nyugodtan vegyél fel mindent amiben csak jól érzed magad.


31/N

2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Fiatal nő vagy. Azt veszel fel amit csak akarsz.
2015. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arctól, alkattól kivágás méretétől függ, kép nélkül nehéz. De elsősorban az a lényeg, hogy Te hogy érzed magad a ruhában, ha rosszul ne vedd fel, mert a kisugárzásodon érződni fog, hogy nem vagy jóban magaddal.
2015. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!