Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat a fiatalok...

Miért lett divat a fiatalok körében, hogy mindenki "egyéniségnek" próbál öltözni?

Figyelt kérdés
Tényleg igazi egyéniségek ők...? Mitől lesz valaki szerintetek egyéni?
2008. aug. 23. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki se akar úgy kinézni mint a másik és hogy figyeljenek rá!
2008. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Attol egyéni hogy nem öltözik viselkedik úgy mint a másik!
2008. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ki akar beolvadni a szürke tömegbe? Az egyéniség mindig divat. Mert minden ember más mint a többi. Biztos vagyok benne hogy nincs a világon két teljesen egyforma ember (nem külsőre, hanem cakumpakk). Persze vannak kategóriák. Ha te szeretsz a szürkeségbe veszni, a te bajod / egyéniséged...
2008. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére nem tartozom a szürke tömegbe... Egyszerűen az idegesít, hogy emiatt a sok ember miatt lesz az egyediség unalmas. (amiből sok van, az már eleve nem lehet egyedi) És szinte csak a két végletet látom az utcán.. azokat, akik nem törődnek ezzel, és a másik oldalt.
2008. aug. 23. 20:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem egy felháborodott nyugdíjas szólalt meg belőlem, 20 vagyok még. Amikor én voltam 14 15 éves, még tényleg egyedi volt az egyedi. Most meg már tömegesen jönnek velem szemben az "egyedi" arcok, pedig nem is Pesten élek.
2008. aug. 23. 20:49
 6/9 anonim válasza:
Teljesen egyetértek veled. Sok olyan ismerősöm van aki csak öltözködésre "egyedi". Agyilag meg ugyanolyan zokni mint a többiek:D Nem tudom ez miért van. Igaza van az előttem szólónak. Mindenki ki akar tűnni. Senki se akar átlagos lenni. De így pont ez lesz az átlagos. Mindenki ezzel foglalkozik. Szard le! Add önmagad és ne foglalkozz azzal hogy ki hogy néz ki. Ha megismered úgyis kiderül h érdemes volt-e. =)
2009. júl. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

-előző vagyok-

sztem az egyéniséget nem lehet megmagyarázni. Az csak jön. Más az életfelfogásuk, nem a megszokott normák szerint cselekednek. Nem tudom. Rám mondták már h egyéniség vagyok. De én ezt nem így érzem. Olyan ember vagyok mint a többi. Nincs bennem semmi különleges. Max annyi, h éretten gondolkodok, és látom körülöttem lévő világot úgy ahogy van. Ne akarjuk az egyediséget megfogalmazni. Hiába próbálkoznak olyan sokan, nem mindenki az. 17/L

2009. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem sok egyedi embert látok :D Vagyis nem beszélgetek velük, szal nemtom, ők maguk szerint egyediek-e, de tény, h egy csomó ember hord fura ruhákat, de az nem lehet egyedi, mert ahhoz túl sokan vannak :D Amúgy én be akarok olvadni a szürke tömegbe :P Mindigis utáltam kitűnni :) Ilyen is van
2009. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem sincsenek olyan hűde sokan ezek az 'egyediek' :D szerintem ne félj attól, hogy ha sokan megpróbálnak egyedien öltözködni, akkor majd azok képezik a többséget. Ez kizárt. A divat mindig is diktálni fog. Ha abból lenne több, aki nem folyik bele ebbe a 'divatszürkeségbe', akkor a divatcégek nem maradnának fenn. :)
2010. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!