Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A teljesen új cipő töri a...

A teljesen új cipő töri a sarkam! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2 hete vettem cipőt,de csak nemrég tudtam felvenni.Öt perc sem kellett,mélyen kitörte a sarkam,ami még azóta is megvan.Szeretném viselni a cipőt,visszavinni már sajnos nem tudom,mert kifutó darab volt,és szerencsémre véletlenül rátaláltam az utolsó méretre,ami jó volt.Sebtapaszt próbáltam,többet is raktam,de állandóan lejön a sarkamról,igy ugyanott tartok...zsebkendő...nos,kellemetlen élmény.Mit tegyek vele? Mossam ki...vagy lehet rá kapni valamit esetleg...MONDJATOK AKÁRMIT,ár nem számit,kipróbálom,csak tudjam viselni a cipőt,mert túl drága h a szekrényben porosodjon!!!
2008. aug. 23. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Add el!Vatera,TeszVesz,eBay....
2008. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%
Milyen anyagból van a cipő? (Bőr, műbőr, esetleg valami más?)
2008. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
93%
Én meg szoktam kérni anyukámat, hogy menjen benne pár métert, neki nagyobb a lába :) vagy kitömöm éjszakára újságpapírral. Egyébként jó a kérdés, kíváncsian várom a többi jótanácsot is!
2008. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy szoktam hogy a cipőnél nagyobb lábú ember felhúz egy vizes zoknit és abban járkál vele olyan 10 percig. Ezután kitágul a cipő és jó esetben törni sem fog.
2008. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak egyszer fogja feltörni! Várd meg, amíg teljesen meggyógyul a sarkad, és utána szerintem már tudod hordani.
2008. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
84%
Lehet kapni az illatszerekben nagyobb bevásárló központokban egy olyan "kenőcsöt" aminek az a neve, hogy Hansaplst vízhólyag-megelőző gél... bekened vele a lábad ott ahol a cipelőd, feltöri/te és ez egy szilikonos réteggel vonja be a lábad és nem fogja feltörni a cipő. Az ára kb. 1000 Ft
2008. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Aki azt irta hogy vizek zoknival kell bele bujni az negyon jo ötlet de csak akkor ha bőr vgy tesztil cipöről beszélünk. Ha mübőrről van szoó akkor az csak hőre tágul. Amugy ha kisámfázod elvileg az is jó. de van sarokfogó is ami elvileg arra jo hogy ha picit nagy a cipő és kitöltse azt a teret, de van annak egy vékonyabb változata lehet hogy bejön. Gyogyszertárba vagy drogériákban lehet kapni amugy emg passz.
2008. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
jah az elöbb lemaradt: cipőtágító spray is van de az is csak konkrétan bőrre!
2008. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Durvának tűnik,de bevált. Húzz egy erős zoknit a cipő sarkára.Ez fogja a bőrt megvédeni.Kalapáccsal ütögetve,(kívülről a talp felé) szépen megpuhítod,betöröd.

Nekem ez mindig használt,puha lett a cipő bőre.Sok sikert!

2008. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszadónak teljesen igaza van... Mi is így szoktuk
2008. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!