Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni férfi farmerin...

Hol tudok venni férfi farmeringet?

Figyelt kérdés
Olyan max 5000 Ft környékén keresek, eddig még nem találtam, lehet nincs is ,de hátha tudtok valami jó helyet.

2015. febr. 22. 19:51
 1/7 anonim válasza:

Tally Wejil,New Yorker,H&M,C&A,F&F,Bershka és hasonló boltok

Vagy rendelj.

2015. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bershka-ban, H&M-ben, Pull and Bear-ben, New Yorker-ben néztem de mind legalább 8-9-10 ezerbe kerülnek. Rendelni ruhát nem szeretek mert egyszerűbb hogyha a boltban felpróbálom és ott kiderül hogy jó-e vagy sem.
2015. febr. 22. 20:00
 3/7 anonim válasza:
Egyépként a legátlagosabb ruhadarabokat a legnehezebb megtalálni. Menj be egy egyszerű ruhás boltba. De New Yorkerbe 3000 ft-ért láttam amúgy..
2015. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
ennyiért max turkálóban tudsz venni.
2015. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tally Wejil-ben nem csak csajos cuccok vannak? Én még oda soha nem mentem be, mert úgy láttam, hogy az női ruhákat árul. Ezek szerint mégsem? :)


Amúgy 5000 körül szerintem csak Teszkóban vagy kínaiban kapsz. Már egy C&A-ban is 6-8e körül kezdődnek. Egyébként én az év elején a Reservedben vettem leárazva egyet 8e-ért. Nagyon kényelmes, jó anyagú, nagyon szeretem.

2015. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De,de láttam már unisex ruhákat
2015. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A New Yorker és társaik nevetségesen drága és gagyi minőségű ruhákat árulnak, max kinézetre jók.
2015. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!