Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ahhoz, ha egy 15...

Mit szóltok ahhoz, ha egy 15 éves fiú inget hord és hózentrógert?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, es a korosztalyomban vmi ujnak szamito dolgot szeretnek behozni. Elegem van az osszes felnyirt haju, v nyaku polos, nike air forceos, trottyos gatyás páwa k*csogbol.tudom h a jo csajok arra buknak, de megprobalok valtani :D

Meg nekem nagyon tetszik ez az elegans stilus, ing, nadrag hozentroglival, felhosszu hatra/oldalra fesult haj.


Velemenyek?



2015. febr. 22. 23:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is így szeretem

a hózentróger pont hogy fontos, ettől lesz egyedi a stílus, hiszen nincs mindenkin

persze észnél kell vele lenni, de ha jól áll, akkor az jól áll, elegánsabb bármilyen övnél

a környezettel pedig nem kell foglalkozni, ha így érzed jól magad, akkor ezt kell hordani

2015. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!