Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok tehetséges divattervezésben? 14/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2015. febr. 24. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egészen ügyes vagy! Szépen rajzolsz, jól bánsz a színekkel. Még a formákon finomítanék egy kicsit, de tetszik amit csinálsz! :)
2015. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól rajzolsz,bár szerintem ezek a ruhák nevetségesek.Bocsi.
2015. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket. Szerintem az a fontos, hogy nekem tetsszen, de elfogadom a te véleményedet is. Tény, hogy nem hétköznapiak. :)
2015. febr. 24. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
-a divattervezéshez nem értek, de mindenképp érdemes foglalkoznod a rajzzal, szerintem tehetséges vagy, és erről a szintről még nagyon magasra fejleszthető a kézügyesség.
2015. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt hittem , polyvore oldalt linkelsz be. Olyat is láttam már.

Nagyon jók! A 80-as évek ugranak be. Ha kikerül az első kollekciód, értesíts ;)

2015. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok! :)
2015. febr. 24. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
A siker 1% tehetség és 99% vér és izzadtság. Szóval hajrá, benned van az az 1% a rajzok alapján!
2015. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre azt szokták mondani a bennfentesek, hogy ügyesen rajzolsz, de ez még nem divattervezés. Szépen rajzolni sokan tudnak, de ha valóban divattervező szeretnél lenni, ahhoz nagyon sokat kell még dolgoznod a következő 10 évben. Ha igazán akarod, és a rajzoláson kívül is van érzéked a szakmához, akkor sikerülhet.
2015. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, de azt tudnod kell, hogy ennyire még nagyon sokan mások is tudnak rajzolni. Nagyon sok múlik azon, hogy mennyire vagy kitartó.
2015. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem bántani akarlak, de ez nem kiemelkedő. 14 évesen sokan sokkal jobban rajzolnak (többek között én is jobb voltam, most tervezőgrafikus vagyok). csináld ha neked tetszik és téged szórakoztat, de ez egy teljesen átlagos szint. a tehetség nem itt kezdődik.
2015. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!