Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! A bejönnek nektek az...

Lányok! A bejönnek nektek az elegánsabb vagy sportosan elegáns fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok!

A korombeli lányoknak esetleg egy picit tágabb intervallumban (15-25) bejönnek az elegáns illetve sportosan elegáns fiúk? Gondolok itt a sportzakó + póló sportosabb cipővel kombinációra illetve a sportzakó+ ing elegánsabb cipővel . Ha kérhetném egy kort is mellékeljetek, köszönöm :

18 F



2015. febr. 27. 18:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
- "A" mielőtt még egy humoros GYIK látogató belém kötne :)
2015. febr. 27. 18:27
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindenkepp mert... Csak siman jol nez ki es latszik, hogy odafigyelsz magadra:) 16/l
2015. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen sokkal jobban mint az ilyen nagy láncos térdig lelógós gatyás kombó!!! 14/l
2015. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor elég szerencsétlen lehetek, hogy erre felé csak olyan lányokba futok akik ezt a pelenka gatyát hordják meg miegymás szóóval tipik páwa :D
2015. febr. 27. 18:39
 5/19 anonim ***** válasza:

igen

18/l

2015. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el mas helyekre, mas tarsasagokba is jarni:)
2015. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szinte minden helyen voltam, persze nem olyan helyeken ahol egy sör 600 forint ( Gondolok itt az éjszakai életre ) kivéve a disco mert ott alapvető, hogy drága minden szar. Viszont nem tudom, hogy hogyan ismerkedhetnék az éjszakán kívül máshol :/ Nem tudom mennyire venné jó néven ha valakit leszólítanék egy kávézóban / vagy akár az utcán, mert nem hiszem, h rajongana :D Tudom nem teljesen ebbe a témakörbe vág a kérdésem, de ti lányok, hol szerettek ismerkedni és úgymond milyen körülmények között :)?
2015. febr. 27. 23:18
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, kifejezetten. :) Ne add fel, biztosan találsz majd valakit :)

24/L

2015. febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Semmi gond nincs vele. Manapság minden a külső körül forog. Így lehet hogy a hajad, magasságod, arcod ami miatt nem figyelnek fel a lányok. Vagy nem tudom. Sajnálom a helyzeted, de átérzem. Próbálkozz internetes ismerkedős oldallal. (És a távkapcsolatok is működnek. Én nagyon sok embert ismerek akik nem egy városban élnek, vagy nem egy országban. És mégis megvannak.)
2015. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lemaradt 19/l
2015. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!