Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyába menni iskolába az gáz?

Szoknyába menni iskolába az gáz?

Figyelt kérdés

hasonló van nekem: [link]

de ilyen bézs színben: [link]

szeretem nagyon és kényelmes is és arra gondoltam ha jobb idők lesznek lassan elmehetnék benne suliba, de félek hogy azért az gáz lenne nem moda suliba szoknyába járni, vagy nem tudom...:/ nem vagyok nagy híve a divatozásnak, de azért nem is akarok úgy kiőltözni mint a 90-es években :o


2015. febr. 27. 22:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
de inkább majdnem világosabb bézs [link]
2015. febr. 27. 22:06
 2/17 piriiiii ***** válasza:

Persze, hogy nem.

Menj nyugodtan, ez a fajta szoknya amúgy is divat, viszont a színe mondjuk (nekem!) nem tetszik.

Már miért is lenne gáz szoknyába menni? A szoknya emberevő gyilkos, vagy rákkeltő, lidérces álmokat idéző?

Jó dolog. :) Nőies.

2015. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ha fiú vagy akkor gáz. Ha lány, akkor nem.
2015. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igen nőies, de mondjuk a sok divatozó ...inkább ilyenekben járnak [link]

én meg ezt a fajta stílust nem birom egyszerüen...

:)

2015. febr. 27. 22:15
 5/17 piriiiii ***** válasza:
Igen, de ezek nem is szoknyák.
2015. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nem járnak szoknyában hanem ilyen pics* mutogató kis nadrágokban, én viszont olyan vagyok aki, nem hordja a modának megfelelő öltözéket, inkább Vintage style ami nekem bejön, csak nem tudom hol a határ mi az amit hordhatok, és nem fog mindenki engem bámulni a folyosón ha végig megyek...
2015. febr. 27. 22:56
 7/17 anonim ***** válasza:

En azt mondom ne foglalkozz masokal,mint ahogy sokan teszik.Abba jarj ami neked tetszik es kenyelmes szamodra!

Nyugodtan vedd majd fel,de csak ha jobb ido lesz szerintem :)

2015. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Kedves kérdező nagyon jó a stílusod, ha tényleg vintage-t szereted. Kegyetlen jól tud állni a nőknek, sokkal dekoratívabb, mégis szelídebb, mint a nuninadrágok.


Nyugodtan vedd fel, öltözködj úgy ahogy te szeretsz, egyedi leszel, ami még rátesz egy lapáttal! Úgyhogy hajrá! :D

2015. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csini :) Én sem szeretem a magamutogató ruhákat.

Nekem is van hasonló amúgy rozsdabarnában :3 Pacsi :D

2015. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, simán felveheted suliba is.:)
2015. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!