Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinéztem egy csizmát télire...

Kinéztem egy csizmát télire (extrém), amit anyuéktól karira kértem, de így hogy vegyék meg nekem, ha ennyire kiszámíthatatlan a lábam?

Figyelt kérdés
Ma elmentem vásárolni cipőt a Deichmannba,és találtam egy cipőt magamnak.40-es a lábam,csaj vagyok,és nemrég 38-as,39-es lábam volt.Most 40-es a lábam.15 vagyok,anyumnak ennyi idősen már rég megállt a lába növekedése.És a nővérem mondta(16),hogy neki is eleinte 38-as lába volt,fölment 40-re,de aztán meg megint visszaugrott 38-asra.van még itt egy probléma.Vagy még várjak?De én már eleget vártam...:( :'(
2008. aug. 24. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Összemenni nem nagyon tud a láb.Inkább az a probléma, hogy a ipők hiába 40-es mondjuk 10 darab más és más fajta fazonu abból nem biztos hogy mind a 10 jó rád.Magyarul a számozás nem sokat ér
2008. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A legegyszerűbb az hogyha együtt mentek el és te felprobálod és ugy veszik meg. Hiszen elég nagy vagy hozzá már hogy dugdosni kéne az ajándékot mert a jézudka hozza!:D A számozás az attol is függ hogy milyen gyártmány és hogy milyen fazon. Hiszen a hegyes orru cipőkből, csizmákból valószínű hogy nagyobb kell 1-2 számmal. De ez nagyon változo már a mai világban.
2008. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nembiztos hogy már nőlni fog a lábad.

Én 17 vagyok lány és 42-es a lábom.Pont akkor amekkora apámé.Néha van mikor apám felveszi a sportcipőimet amikor nem találja az övét.Meg egyszer ráadtam egy rózasaszín cipőt hát elég nevetségesen nézett ki :D

Szóval nyugodtan megveheted a cipőt.Jobb lenne ha te is mennél és felpróbálnád hogy melyik a jó.

Örülj hogy nem vagy az unokatesóm helyében.Ő majdnem két méter magas és 48-as a lába ugy csináltatják a cipőket mert a boltokban nincs olyan nagy cipő ami jó lenne a lábára

2008. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké,oké.elmegyek,és úgy próbálom fel,de mi van,hogyha mégis visszaugrik,nem vihetem vissza utána a cipőt azzal a szöveggel,hogy:Bocsi,de összement a lábam,mégse jó a cipő...:O

Bár sztem is hülyeség,hogy összemegy vkinek a lába,de ha a nővéremnek is ez volt...akkor....25000Ft lenne.

2008. aug. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!