Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról a tini...

Mit gondoltok azokról a tini fiúkról/lányokról, aki luxusmárkákat hordanak?

Figyelt kérdés

Gondolkodás nélkül le "gazdag buz@izn?d/kur&@zn?d"?

Dolce gabbana, gucci, burberry es hasonló márkákról beszélünk.

Esetleg ismersz ilyeneket?

Mi a véleményed róluk?



2015. márc. 5. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

semmi mi lenne?

aki le gazdag b..zza az ilyeneket az irigy és féltékeny :)

én is márkás ruhákban járok és akkor mi van?!

2015. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy, hogy hordja. igen,aki villogni akar vele, azt lenézem,de nem a luxusmárkák miatt,hanem azért,mert szerencsétlen nem tudja, mi határoz meg egy embert..

egyébiránt maximum irigy vagyok egy kicsit,de nem érdekel, mindenki azt hord,amit szeretne:)

2015. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
engem nem különösebben érdekel. biztos azért is mert nem nagyon mozgat, hogy ilyen nagy márkákat hordjak. meg hát nem vagyok olyan csóró se, hogy ne vehessek magamnak drágább ruhákat. így semleges nekem, hogy ki mit hord. szerintem enélkül is az lenne. persze ha valami nagyon tetszik, és nem találok máshol hasonlót jó minőségben, akkor megveszem a márkásat. de alapból szerintem felesleges nagyon drága ruhákat venni.
2015. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi! Jó neki,hogy van rá pénze. Ha nekem lenne,én is ilyesmit viselnék.
2015. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Az a véleményem, hogy sok felesleges pénze van a szüleiknek.
2015. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon érdekel, és így kinézetre fel sem ismerném ezeket a márkákat..
2015. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem is értek a luxusmárkákhoz - meg úgy semmilyen márkához - , szóval nem is érdekel a dolog.
2015. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakinek sok pénze van, nem kötelezi arra, hogy azt mind el is kell költenie olyan dolgokra, amikből pont megfelelőt lehetne kapni olcsóbban is. De a legtöbb tehetős mégis úgy érzi, hogy neki luxusmárkát kell vennie, mert megengedheti magának.

Egy olyan gazdag ember, aki TÉNYLEG nem akar menőzni, nem valószínű, hogy tele lenne drága, márkás cuccokkal.

2015. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozok velük, nem irigylem őket, nálam majdnem mindegy ki mibe jár.
2015. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem menősködik meg nem villog vele, akkor nem gáz. bár kétséges, milyen értékítélete van a szüleinek, ha kifizetnek ennyi pénzt. olcsóbban is vannak nagyon jó minőségű márkák, pl. gas, levis, mexx, stb.
2015. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!