Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Titeket nem zavar,...

Lányok! Titeket nem zavar, hogy a plázás butikokból öltözködve (tally weijl, new yorker, bershka, stradivarius) mindenki ugyanúgy néz ki?

Figyelt kérdés
Nekem is tetszik a kínálatuk ezeknek a boltoknak, csak egyszerűen zavar, hogy ha megveszek pl egy egyberuhát, felsőt, akármit, akkor tudom, hogy országszerte még többezren megveszik ugyanazt, és szembe fog jönni az utcán... Ti nem féltek, hogy mondjuk elmentek suliba, és még hárman lesznek ugyanabban a felsőben mondjuk?
2015. márc. 20. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkora a kínálat, hogy relatíve kicsi az esély, hogy ugyanaz a ruha legyen valakin, mint rajtam. Ráadásul a butikok ruhakínálatából is lehet egyedi összeállításokat létrehozni. Arról meg már nem is beszélve, hogy nem a ruhámtól érzem egyedinek magam, hanem az eszem, tehetségem, kreativitásom és bizonyos külső jegyeim (szem, haj, alak). A ruha nekem tök másodlagos, bár amúgy öltözködni szeretek.


Az elmúlt években egyetlen egyszer láttam egy kávézóban ugyanazt a promod-os kabátot egy lányon, ami nekem van, és asszem egyszer kiszúrtam egy cipőt is a metrón. De őket se ismertem.

2015. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó neked, nekem előfordult hogy egy tally weijl ruhám ugyanazon a pesti koncerten KÉT lányon volt még... Nagyon ciki volt, pulcsiban ugráltam végig a koncertet :)
2015. márc. 20. 16:50
 3/9 piriiiii ***** válasza:
100%

Először is: én nem szoktam ilyesmi helyekről öltözködni.

Másodszor: még ha onnan is öltöznék, vagy valakin ugyanaz a ruha volna, mint rajtam, hát úgy letojnám, ahogy van. Mármint a helyzetet, nem az illetőt.

2015. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De mi azzal a baj ha ugyanolyat hordunk?????
2015. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#firstworldproblems
2015. márc. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért kell ebbe is belekötni? Ennél sokkal lényegtelenebb kérdések is felmerülnek az oldalon, szerintem... Köszönöm a két értelmes választ! :)
2015. márc. 22. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
csak annyira lerágott ez a téma, hogy sok ember még mindig nem tud azon túllendülni, hogy ha olyan helyen vásárol mint a tally stb (ahol a legtöbb fiatal vásárol), akkor valószínűleg szembejön vele az utcán ugyanaz a ruha
2015. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is legtöbbször ezekben a boltokban vásárolok plusz Pull&Bear és H&M , de szerintem mivel mindenki innen onnan vásárol és variálva veszi fel a ruháit, nem nagy az esélye, hogy pont abban valaki szembe jön velem, esetleg úgy, hogy több egyforma ruha is van rajtunk egy időben.

Amúgy van, hogy látom máson pl, a kabátom vagy valami másik felsőt , de ritka, plusz megesik az ilyen.

Viszont full ugyanúgy még senkit nem láttam:)

2015. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Van egy fehér Zara ujjatlan felsőm, felveszem ezt a fekete blézeremmel és farmerommal. Jön velem szemben egy csaj, akin ugyanez a kombó van, most kövezzem meg, mert az ő szettje ugyanúgy néz ki, csak H&M-es verzióban? :) Tudom, hogy itt most nem a márka a lényeg, de mindenhol ugyanazt lehet kapni és előfordul, hogy ugyanazt a színkombinációt felveszed még 60 másik csajjal 100 m^2-en belül... Mondjuk furcsán nézek, ha meglátom ugyanazt a cuccot máson, de ennek elenyésző a lehetősége.
2015. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!