Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Muszáj egy divattervezőnek...

Hosszúhajú kérdése:

Muszáj egy divattervezőnek skicc alapján tervezni?

Figyelt kérdés
Én máshogy varrom a ruháimat. Nekem nem akkor jön az ihlet, ha egy üres papír előtt ülök, hanem ha bemegyek a méteráru boltba, megtapintom őket, látom a színeiket, és összepasszítom őket, akkor villan be a ruha. Sőt, annyira spontán megy, és nem skicc szerűen, hogy ahogy varrogatom, folyamatosan új ötletek jönnek, ezért néha teljesen más lesz a vége, mint elterveztem. Baj, hogy ilyen spontán vagyok, és nem papíralapú?

2015. márc. 23. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de ha varrás közben jönnek az ötleteid, furcsa eredménye lehet.
2015. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nemrég belekezdtem egy nyári ruhába, V nyakúra gondoltam. Aztán ahogy felpróbálgatom időnként, akkor megváltoztattam, mert úgy érzem jobban mutatna egy csónak nyak... így értem. Meg egyenes aljat akartam, de menet közben érzem, ahogy alakul, hogy szebb lenne valami lekerekített
2015. márc. 23. 18:18
 3/11 A kérdező kommentje:
fordítva: csónak nyakból V nyak
2015. márc. 23. 18:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáértők szerintem nem próbálgatják, hanem babára tűzdelik. Az meg hogy magadnak hogy varrsz az már oly mindegy.
2015. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egy részről ez is igaz. másrészt szerintem az meg előny, ha van benned annyi kreativitás, hogy képes vagy menet közben is új dolgokat beleképzelni, nemcsak lemásolni amit papírra álmodtál.
2015. márc. 23. 21:13
 6/11 l9o9l válasza:
100%
egy divattervezőnek rajzolni tudni kell...méghozzá pontos anatómiai arányokat kell ismerni. ha nem képes ezt elsajátítani, akkor egy gyökér marad a szakmában
2015. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
viszont fura, ha ennyire ismerni kell a pontos arányokat, akkor miért nem készítenek normális rajzokat? hanem olyanokat vetnek papírra, mintha rajzfilmbe készítenének nemlétező lényeket.
2015. ápr. 6. 15:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem se neked, sem a válaszolóknak nincs közük a divattervezéshez, úgyhogy abba lehetne hagyni.
2015. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mi az hogy abba lehet hagyni? mindjárt szólok, hogy tiltsanak le! édesem ne nézd meg az oldalt, senki nem kötelezett arra hogy itt válaszolj! ez itt az én kérdésem, és azt kérdezek ami nem ütközik szabályokba. A te viselkedésed viszont íratlan szabályokba ütközik, egy ostoba bunkó, iskolázatlan stílus.
2015. ápr. 6. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, hát akkor meditáljatok még ezen :D Szerintem meg profi programmal tervezik a ruháhat, nahh ehhez mit szóltok?


"ostoba bunkó, iskolázatlan"

Lehet több diplomám van, mint neked.

2015. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!