Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindennapi használatra alkalma...

Mindennapi használatra alkalmas, kicsit visszafogottabb Visual-kei-s ruhákat hol lehet kapni? Webshopra gondolok, mert egy kisvárosban élek, ahol maximum 3-4 kínai bolt van.21/f :D

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen külföldi oldalak, ám ott ázsiai apró termetű fiúkra méreteznek jórészt, így nem tudom, az mennyire fekszik neked.
2015. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tessék: [link]

nem néztem meg ezeket, de ajánl párat...

jó drága lesz amúgy. ha magad csinálod meg, talán jobban jársz. :D

2015. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebay. :D [link]

Igazából elég drága lesz ez neked, de végre egy magyar visual-kei-s fiú. ^^ :D Amúgy ha van egy ügyes varrónő ismerősöd, esetleg rengeteg türelmed, akkor akár a kínais cuccokat is fel lehet kicsit dobni, nem igazi visual-kei lesz, viszont hasonló, és emellett a mindennapi használatra alkalmas, ahogy akartad. :)

2015. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket. :)

Csak nagyon át kell nézni őket. Amúgy a hajam már megvan hozzá, nem tudom, hogy valaki olvasta-e, de körülbelül 2 hónapja itt kérdeztem meg, hogy a szürkés visual-kei-s haj jól állna-e..

Nos, azóta az megvan, viszont lehet, hogy először a hétköznapi ruhákat dobnám fel kiegészítőkkel, utána jöhetnének a drágább ruhák.

2015. márc. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!