Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak annak érdemes lookbook-ot...

Csak annak érdemes lookbook-ot használni, meg úgy általában szeretni az öltözködést, foglalkozni vele, akinek sok pénze van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek öltözködni, fontos számomra a külső megjelenés. A ruhák kombinálásában úgy érzem kiélhetem a kreativitásom, boldoggá tesz ha reggel sikerül valami ütős kombinációt összehozni. Egyszerű diák vagyok viszont, a szak amit tanulok szintén nem köthető a divathoz, nincs még állandó jövedelmem, és a ruháimat javarészt ösztöndíjból veszem (az se sikerül mindig, meg néha alkalmi munkát csinálok ami elfér a húzós órarend mellett.) A többiek, akik komolyabban benne vannak a témában, meg többre telik nekik, nem néznének ki érte? Ha megnézek egy divatblogot, van akik naponta tesznek fel friss képet, ha pl ezt csinálnám, hamar kifogynék a variációkból. Tudatosan úgy 3 éve alakítgatom a ruhatáram, mert korábban még kevesebb lehetőségem volt rá. Egy öltözködéssel, divattal kapcsolatos bloghoz úgy érzem kevés lennék, hiába érdekel meg szeretem - de sokszor lookbook-on is úgy vagyok vele, hogy inkább letörlöm a képeim, mert folyton a többiekhez mérem magam, amit egyébként érzem hogy nem tesz jót, de nagyon nehéz ellenállni ennek. Jogosan érzem úgy hogy "mit keresek én itt"? Nem akarok nevetségessé válni, ez egy hobbi a számomra és tudom hogy sosem lesznek olyan fotóim mint azoknak akik pl divatszakmában dolgoznak (sok ilyen van az oldalon) csak a környezetemben senki sincs hasonló érdeklődéssel, így nem volt kit megkérdeznem. Szerintetek gáz ezzel foglalkoznom? Tartsam meg az öltözködési hóbortomat a hétköznapokra, és hagyjam meg a netes felületet azoknak akiknek tényleg érdemes? Köszönöm a véleményeteket előre is!


22/L


2015. márc. 28. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem valami egetrengetően gagyi és idétlen szetteket posztolsz, akkor nem válsz nevetség tárgyává, maximum nem fognak rád felfigyelni...de ha magadnak csinálod, örömedet leled benne, akkor miért ne csinálnád? Lehet valakinek pont az tetszik majd amit te raksz ki, mert egy átlag embernek is elérhető. Mìg ha felraknak olyan szetteket ahol Casadei cipő, YSL táska, Cartier karkötő...stb, hát azt max csak nézhetjük, de nem tudjuk megvalósítani. Szerintem ne foglalkozz mások véleményével, ha te ezt szereted akkor csináld ;)
2015. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt! :) Természetesen igyekszem a lehetőségeimhez mérten igényes fotókat kitenni, az öltözéken túl is. Nincs profi gépem, csak a telefonom kamerája, de mobilhoz képest az elég jónak számít. A ruháknál meg, hát van egy rám jellemző íze ahogy összeválogatom őket, de sose mondták még hogy röhejes, a környezetem kifejezetten bírja a szettjeimet. Kicsit bohókás néha maximum ennyi, de jól érzem magam így és az oldalon jóval extrémebb emberek is vannak bőven :) Nekem tényleg nem számít mennyire "vesznek észre", csak folyton parázok tőle hogy lenéznek majd olyanok akiknek pl a hét minden napján más télikabát szerepel a képein olyan sok van. De végülis igen, ha úgy vesszük ez szórakoztat engem, tehát lemondani nem akarok róla. Meg nem vagyok divatszakértő, nem ebből élek, így talán nem is kell szégyellnem hogy nem profi modellfotókat töltök fel.
2015. márc. 30. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetem hogy kell használni? Hogy lehet képet feltölteni meg ilyenek? Nem igazán tudok, eddig mindig csak a ruhákat nezegettem
2015. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer néztem, de annyi elég is volt... Szinte az összes fotó profi, minden lány modellkinézetű, a cuccok bazimárkásak, túl szofisztikált emiatt. És én, csóró diák, nem engedhetem meg magamnak, hogy akár ehhez hasonló darabokat vegyek még ha egy olyan szimpla plázás boltról van szó, mint a Reserved, mert még úgy is q.va drága, és nem éri meg nekem. Így marad a H&M vagy a turkáló, egyszerűbb ruhadarabokkal. Lényegében az rossz érzés, hogy nem vehetem meg azt, ami tetszik :D
2015. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: azóta én is feladtam, de rájöttem hogy már nem is izgat annyira : ) Hasonló gondolataim voltak, zavart hogy ennyire alulmaradnék hozzájuk képest, hiába mondják amúgy hogy szép vagyok és kihozom a maximumot a ruhatáramból. A tette fel végül is az i-re a pontot hogy nincs lehetőségem profi fotókra, mert szerintem a fotó minősége az egyik legfontosabb azon az oldalon vagy nem tudom. Nyilván mindenki szívesebben néz olyan képeket ahol maximálisan jól látszik a ruha anyaga, textúrája, akármi, és nem egyazon unalmas fehér fal előtt áll az ember mindegyiken. De ha ez vigasztal, meg is untam és inkább próbálom az utcán járkálva élvezni ha a kedvenc darabjaimban vagyok, nem is hiányzik már az a késztetés hogy neten "mutogassam" : D Szerintem te se bánd, persze könnyű így utólag mondani de pár hónapja még engem is tökre frusztrált, mikor feltettem ezt a kérdést nagyon sokat bánkódtam amiért nem lehetek olyan mint azok a lányok/nők. Jobb is ezt elengedni szerintem, a hétköznapokban is lehetünk csinosak csóró diákként is.
2015. máj. 31. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!