Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Daniel Klein óra vélemény?

Daniel Klein óra vélemény?

Figyelt kérdés

Minőség?

Mennyire megbízható?

Megéri az árát?



2015. ápr. 5. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

1. Kínai fos!

2. Zsákbamacska. 1hét-1 év.

3. NAGYON nem! Olcsóért inkább Seiko,Casio,Orient.


Pl.: [link]

2015. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. ápr. 5. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

sztem nem rossz....ha igéynes órát akarsz venni viszonylag olcsóért, jó :) én azt kaptam szülinapomra, nincs pénzünk fossil meg ilyenekre :)

[link]

kb... csak rose gold és barna szíj...

1 év garancia va

amúgy casio-t vettünk Apukám 50. születésnapjára hát jól megjártuk vele...folyamat késik/siet, vittük szereltetni, kiderült széria hiba...nem hogy kicserélték volna kibelezték az egséz órát és csak az óraszerkezetet cserélték ki, ergo "kaszni" maradt... ugyanolyan gagyi azóta is...30 ezres óra volt...ennyit erről...

2015. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nagyon szép órák, viszonylag olcsón, de minőségre nem a legjobb. Én tavaly vettem egy bőr szíjast, gyönyörű volt, de ilyen bőrszíjast nem ajánlok senkinek, eléggè szétkopott a használattól, sőt a napokban pedig el is szakadt a órától a szíj. 10 hónap után... Viszont maga az óra teljesen jó, soha nem állt meg, egy darab kő nem esett ki belőle, sajnálom is, mert nagyon szerettem. A fém szíjasok lehet h jobban bírjàk, nem tudom, olyanom még nem volt, lehet azok nem kopnak el!
2015. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A legrosszabb minőség amivel valaha találkoztam. 20.000 Ft-ért vettem egy gyönyörű rózsaarany színű órát. Hát kb 2 hónap után már ezüst színe lett, össze vissza lekopott. Többet vártam volna ennyi pénzért...
2016. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 L Norbert válasza:
100%
Ugyanaz az óraszerkezet van benne mint a Fossil,Police,Daniel Welington,Diesel órákban,csak sokkal kedvezőbb ára van!!!
2016. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minősége szerintem tökéletes, már ami a szerkezetét illeti. A számlapja nagyon igényes, szép. AMi a bajom, bőrszíjasat vettem én is, és kb 1 év után már eléggé elhasználódott a szíj, van, ahol le is pergett. Gondoltam, üsse kavics, hiszen egész nap viselem, vesze hozzá szíjat..nos NINCS!!! És ez elég gáz..Bevittem az ékszerüzletbe, ahol vettem, azt mondták, elég speciális a szíj, ezért nem tudnak csak úgy adni egyet, ők is csináltatják kérésre 8000-ért...Megnéztem neten, semmilyen webáruház, sem ebay... Most csináltathatok rá 8000-ért szíjat...
2016. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lassszika válasza:
Az első hozzászóló nem tudom mire gondolt a "kínai fos" alatt, de így kis utánajárással kiderült, hogy az óra szerkezete japán Miyota, amivel szerintem egy hétköznapi felhasználás mellett nem lehet gond. A külső minősége megint más tészta, + nem mindegyik szérián működnek a dátumjelölő stopper stb. De azért gondoljunk bele, ezért az árért nem kell csodát várni, divatos, aránylag megbízható szerkezet, 15.000 környékén. Szerintem egynek jó :)
2016. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 X0r4h ***** válasza:
100%

Jó minőségű óra japán kvarc, vagy kínai jó minőségű Sea-Gull (ETA-val egyenértékű) szerkezettel.


A cég hongkongi.


A bőr szíj kérdésre: általában a bőr szíj nem bírja a nedvességet, így az izzadságot sem. Egy idő után mind elhasználódik. Az órás meg hülye volt vagy le akart rázni, mert szabványos 20-24 mm-es szíjak mennek rá. Egyik DK órám szintén bőr szíjas volt, de kapott fém szíjat (szabvány 24 mm-es a tokfül távolsága). Több, mint egy évig viseltem vele, nem kopott szét. Csak jobban szeretem a fém szíjat, így le lett cserélve.


A másik DK órám az fémszövetes szíjas, az a kedvencem.

2018. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Joell válasza:
régi kérdés de nekem kb 2016 ban volt pont egyhez szerencsem..a rakasztott szamok a szamlaprol leestek...nagyon egyszeru rosz minosegu ora volt..kesni nem kesett de anyaghasznalat nem volt jo...megcsinaltattam garanciaban de el is ajandekoztam olyan valakinek akinek tenyleg csak az idot tudni kellett az ora es mindegy milyen minosegu
febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!