Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet csinálni azokkal a...

Mit lehet csinálni azokkal a pólókkal, amikből nem jön ki az izzadság szag?

Figyelt kérdés

Van egy csomó pólóm, amiket nem tudok többé hordani, mert 1-2 alkalommal beleizzadtam.

Mosás után nem érezni, de ahogy felveszem, a testem melegétől büdös lesz. Meg se izzadok.

Vasalás közben is érezni, ahogy felmelegíti az anyagot a vasaló.

Mivel lehetne eltüntetni? Milyen mosószer jó rá?

Ha ecetes vízbe áztatom őket az segít?

Nem szívesen dobnám ki őket, ha meg lehet még menteni!



2015. ápr. 14. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A többször hordott trikoimon honaljban meg mosas utan is erezni az izzadtsagszagot, ha elötte nem aztatom be.

Ami bevalt: mosas elötti nap ecetes mososzeres vizbe aztatom, eleg sok ecettel. Pontosan ugy olvastam az ecet hazi felhasznalasanal, hogy ecettel kellene befujni.

En nagyon keves öblitöszert hasznalok mosashoz, helyette ecetet es mosoparfümöt (termeszetes szappanillatu dolog) hasznalok, sztem emiatt is kevesbe megy ki az izzadtsagszag, legalabbis, amikor több öblitöt sikerül, frissebb illatuak a trikok is. Es meg azt is eszrevettem, h honaljban a szörvisszanövessel egyenes aranyban elöbb lesz izzadt a polo, tehat emiatt is jobb mielöbb szörteleniteni.

2015. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónában áztasd le. A szagokat és az elszíneződéseket is eltünteni.
2015. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket!

ki fogom próbálni mindkettőt, hátha beválik :)

a szódabikarbónánál milyen arány kell?

2015. ápr. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!