Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szívesen hordasz selyem,...

Szívesen hordasz selyem, szatén anyagból készült ruhadarabokat? Ha igen pontosan miket? Nemed korod is írd meg légyszíves.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán, nem szeretem a műszálas anyagokat (az egyetlen kivétel a melltartó). Persze tudom hogy a selyem nem műszálas, de igazi selyem ruhákat nem árulnak, talán csak sálat.
2015. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A bugyim mindig selyem, (ezen belül is a hagyományos fazonú, telt fenekűt szeretem), fehér, vagy halvány színekben. 19/l
2015. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem olyan szép az esése, rátapad a bőrre, nem kényelmes viselet. Mindig igazgatni kell és a bőrömnek is el tudok képzelni kellemesebb anyagot. Ágyneműben sem szeretem.
2015. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igazi hernyóselyemből csak 1 blúzom és egyrészes pántos rucim van ezekre vigyázom is mert irtó drágák voltak, viszont nagyon kényelmesek kellemes viseletet tud nyújtani. Van viszont több szatén blúzom, nacim, szoknyám, így tavasszal és ősszel sűrűn hordom is őket, viszont nyáron már elviselhetetlen lenne, nem szellőzik alatta a bőr. Fehérneműből is sok van, pl pizsiből-hálóingből csak ilyen szatén agyagút hordok alváshoz, mivel imádom ahogy simogatja a bőrömet. Remélem kimerítő választ adtam, ja és 21 leszek:)
2015. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt számomra nem kényelmesek, másrészt hiperszenzoros szenzitivitásom van és pár anyagot nem tudok elviselni a bőrömön. :)
2015. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, 18/L
2015. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
a telt fenekeü selyem bugyikat és hasonléo trikot és piszamát viselek szellős kényelmesek fiuvagyok. igaz ez nöi bugyi de ruha alat nem látni.
2015. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha lehet csak selyem boxeralsót hordok meg van pár szatén ingem, csak azt alkalmanként veszem fel F22
2015. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
selyem inget hordok fiú vagyok 42 éves
2015. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pl. szeretem a szatént. Abból is a nagyon fényes fajtát. Nadrág, szoknya, blúz, blézer - folyamatosan hordom. És csatlakozom millike felhasználóhoz, nyáron sajnos nagyon meleg. Úgyhogy örülök néha a hűvös napoknak :)
2015. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!